Skip to Content

Infor inwestuje w sieć partnerską opracowując dla niej nowy dynamiczny program.

Poland – June 07, 2011, 18:00 PM

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych, obsługujący ponad 70 000 klientów, ogłosił dzisiaj start programu IPN (Infor Partner Network) – globalnej sieci ludzi, systemów i usług, zapewniającej partnerom firmy wsparcie najwyższej jakości. IPN odznacza się wysokimi stawkami prowizji, nowymi bonusami za wyniki, szeroką ofertą szkoleniową i certyfikacyjną oraz programem MDF (Market Development Fund), który zapewnia partnerom dodatkowe fundusze uzależnione od wyników sprzedaży. Wiceprezes ds. sojuszy i porozumień partnerskich w Infor, Jeff Abbott, wyznaczył cel podwojenia dochodów Infor ze sprzedaży pośredniej w ciągu najbliższych trzech lat, a IPN będzie kluczowym składnikiem tego dynamicznego wzrostu.

Fakty

  • IPN (Infor Partner Network) zapewnia partnerom Infor narzędzia, zasoby i bodźce finansowe, pomagając tym samym w rozwoju zyskownego i stałego biznesu partnerów wokół produktów Infor. Partnerzy mają dostęp do zasobów na każdym etapie cyklu sprzedaży – od planowania, przez generację popytu, po sprzedaż, dostawę i obsługę techniczną.
  • IPN wprowadza trzypoziomową strukturę uzależnioną od wyników – „Associate”, „Silver” oraz „Gold” – w uznaniu i promocji sukcesu partnerów handlowych.
  • Partnerzy mogą przechodzić do kolejnych poziomów partnerstwa w zależności od ich specjalizacji produktowej, poziomu certyfikacji i wyników sprzedaży.
  • Wszyscy partnerzy handlowi będą mieli dostęp do zasobów i narzędzi, programów szkoleniowych i certyfikacyjnych, motywacyjnego systemu prowizyjnego oraz programu MDF.

Opinia Decision Resources, Inc. (DRI), partnera handlowego Infor
„Jesteśmy pod wrażeniem inwestycji, którą poczynił Infor w sieć partnerską przez stworzenie IPN” – powiedział Sam DeBone, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Decision Resources. „Wierzymy, że ten program pomoże nam w rozwoju biznesu i zwiększeniu zysków.”

Opinia Infor
„IPN (Infor Partner Network) to wyraz naszego zaangażowania w partnerów handlowych, którym chcemy zapewnić szkolenia, zasoby, wsparcie i fundusze finansowe by pomóc im budować zyskowny i trwały biznes” – powiedział Jeff Abbott, wiceprezes ds. sojuszy i porozumień partnerskich w Infor. „Dzięki programowi IPN i naszym innowacyjnym produktom takim jak Infor ION i Infor Workspace, nasi partnerzy będą uzbrojeni w najwyższej klasy produkty oraz wsparcie, co pomoże im zdobywać nowych klientów i zwiększać dochody.”

O firmie Infor
Infor jest wiodącym dostawcą aplikacji biznesowych i usług, pomagającym 70 000 klientów w 125 krajach ulepszyć operacje biznesowe i przyspieszyć rozwój. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie http://pl.infor.com.

# # #
Program opisany powyżej podlega dodatkowym warunkom i postanowieniom i może być zmieniony zgodnie z uznaniem Infor bez uprzedzenia.


Więcej informacji udziela:
Dan Barnhardt
Infor
+1 678-319-8457
dan.barnhardt@infor.com

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.