Skip to Content

Infor mianuje nowych dyrektorów: finansowego i ds. operacyjnych

Poland – October 14, 2011, 07:48 AM

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych, obsługujący ponad 70 000 klientów, ogłosił dzisiaj, że Kevin Samuelson obejmie stanowisko dyrektora finansowego, a Pam Murphy stanowisko dyrektora ds. operacyjnych, z efektem natychmiastowym. Samuelson zastępuje dotychczasowego CFO - Raj Rajami, który pozostanie w Infor przez okres 6 miesięcy by zapewnić płynne przejęcie obowiązków.

Zarządzając zespołem ds. przejęć i integracji, Samuelson pełni kluczową rolę w tworzeniu portfolio produktów najlepszej technologii, pomagając firmie Infor stać się wiodącym dostawcą aplikacji ERP. Samuelson dokonał ponad 40 strategicznych przejęć od 2002 roku, kiedy to zaczął pracę w Infor. Pomógł on także zwiększyć roczne przychody firmy z 40 mln USD do prawie 2 mld USD. Przed pracą w Infor, Samuelson piastował funkcje w dziedzinie badań kapitałowych w Robertson Stephens oraz w Bank of America Securities. Stopień licencjata uzyskał na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Pam Murphy dołączyła do Infor w grudniu 2010 roku jako starszy wiceprezes ds. operacyjnych i pomagała w prowadzeniu firmy przez trzy kwartały dwucyfrowego wzrostu. Oprócz swoich obowiązków jako COO, Pam Murphy będzie zarządzała zasobami ludzkimi oraz zajmowała się sprawami prawnymi. Przed pracą w Infor, Pam spędziła 11 lat w Oracle, gdzie piastowała funkcje operacyjne i prawne. Przed Oracle pracowała dla Andersen Consulting i Arthur Andersen. Swój dyplom z zakresu biznesu i księgowości uzyskała na Uniwersytecie w Cork, Irlandia. Pam Murphy należy do „Institute of Chartered Accountants”.
„Jestem bardzo zadowolony promując dwóch dyrektorów, którzy bardzo przyczynili się do sukcesu Infor i którzy przynoszą znaczące doświadczenie i głębokie zrozumienie firmy i naszej branży” – powiedział Charles Philips, dyrektor generalny Infor. „Pragnę również podziękować Raj Rajami za jego cztery lata służby i wyrazić uznanie dla jego pracy, którą wykonał dla Infor. Życzymy mu wszystkiego najlepszego na jego zasłużonej emeryturze.”

O firmie Infor
Infor jest wiodącym dostawcą aplikacji biznesowych i usług, pomagającym 70 000 klientów w 164 krajach ulepszyć operacje biznesowe i przyspieszyć rozwój. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie http://pl.infor.com

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.