Skip to Content

Infor ogłasza dostępność rozwiązania Infor10 ION, integrującego systemy Infor z aplikacjami innych dostawców.

Poland – December 13, 2011, 05:44 AM

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych dla małych i średnich przedsiębiorstw ogłosił dziś dostępność rozwiązania Infor10 ION, służącego do integracji systemów Infor z aplikacjami innych dostawców. Infor10 ION to otwarta platforma middleware, wyróżniająca się prędkością oraz sprawnością funkcjonowania i zarządzania procesami biznesowymi w systemach Infor i systemach innych dostawców. Już teraz Infor dostarcza konektor ION do połączeń z aplikacjami SAP i planuje stworzenie w ciągu przyszłego roku integracji do kolejnych aplikacji, np. Oracle. Klienci będą mogli w szybki i sprawny sposób budować konektory ION dla swoich aplikacji.

„Niejednorodne technologie i aplikacje to codzienność naszych klientów. Infor wkracza do akcji i przygotowuje produkty, które usprawniają przepływ procesów między aplikacjami różnych dostawców, standardowo lub w wersji chmurowej, co zapewnia klientom większą wartość z wdrożonych u nich rozwiązań” – powiedział Duncan Angove, prezes ds. produktów i działu obsługi klienta w Infor. „Infor10 ION Connector zapewnia firmom, które korzystają z aplikacji Infor i innych dostawców wbudowane połączenia, monitoring procesów biznesowych, wgląd w dane oraz usprawnione przepływy pracy, umożliwiając podejmowanie szybkich i dokładnych decyzji i przyspieszając procesy biznesowe.”

Infor10 ION Connector dla SAP będzie dostępny dla aplikacji Infor10 PLM Process (Optiva), Infor10 EAM Enterprise oraz Infor10 Supply Chain Execution. Połączenie z Infor10 Supply Chain Planning będzie dostępne w pierwszym kwartale 2012.

Zestaw Infor10 ION zawiera:

  • ION Business Vault – magazyn, w którym zestaw ION przechowuje dane firmy; solidna platforma dla raportowania, inteligencji biznesowej i analityki.
  • ION Connect – komunikacja i bezpieczne udostępnianie danych we wszystkich aplikacjach, wdrożonych standardowo lub w chmurze.
  • ION Desk – intuicyjny, oparty na przeglądarce interfejs do monitorowania wszystkich usług Infor ION.
  • ION Event Management – automatyczne monitorowanie zadań w kontekście planowanej realizacji oraz aktywne alerty informujące o odstępstwach.
  • ION Pulse – na podobieństwo Google Alerts i Twitter - funkcjonalność pozwalająca na śledzenie zdefiniowanych słów kluczowych lub elementów danych w całym przedsiębiorstwie; alerty są wysyłane użytkownikowi gdy słowo kluczowe lub element pojawia się w jakiejkolwiek aplikacji.

Dodatkowe zasoby:
Uwaga: dostęp do materiałów może wymagać uprzedniej rejestracji

O firmie Infor
Infor jest wiodącym dostawcą aplikacji biznesowych i usług, pomagającym 70 000 klientów w 164 krajach ulepszyć operacje biznesowe i przyspieszyć rozwój. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie http://pl.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.