Skip to Content

Infor10 napędza przemiany biznesowe w BAE Systems MAI.

Poland – December 19, 2011, 07:06 AM

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych dla małych i średnich przedsiębiorstw obsługujący ponad 70 000 klientów, ogłosił, że firma BAE Systems Military Air and Information (MAI) wybrała rozwiązanie Infor10 jako podstawę programu przemian biznesowych. Aplikacja, integrująca za pomocą Infor10 ION systemy: ERP, Business Intelligence, kodów kreskowych oraz portal zarządzania dostawcami, pomoże BAE Systems MAI uporządkować i ustandaryzować kluczowe procesy biznesowe, ulepszając wydajność operacyjną i podnosząc wyniki programów takich jak Eurofighter Typhoon i F35 Joint Strike Fighter.

Fakty

  • Zintegrowane rozwiązanie Infor10 wybrane przez BAE Systems MAI zawiera aplikacje: ERP, Business Intelligence, kodów kreskowych, portal dostawców oraz narzędzia szkoleniowe przyspieszające naukę użytkownika.
  • Bazą rozwiązania jest Infor10 ION, unikatowa lekka technologia middleware firmy Infor łącząca i integrująca aplikacje i umożliwiająca szybki dostęp do informacji w ramach całej firmy. Ta ulepszona widoczność informacji przyspieszy efektywne podejmowanie decyzji i przyczyni się do wzrostu konkurencyjności BAE Systems MAI przy przetargach na nowe projekty.
  • Wdrożenie Infor10 obejmie także system Infor10 Workspace, który zapewni taki sam wygląd i jeden login wszystkim aplikacjom, przystępne i przyjazne środowisko użytkownika oraz wbudowaną inteligencję kontekstową.
  • Infor został wybrany, gdyż zapewnia wszechstronne rozwiązanie branżowe, zbudowane na głębokiej i wieloletniej ekspertyzie Infor w branży lotniczej i obronnej.
  • Infor10 będzie kluczowym czynnikiem w programie przemian biznesowych w BAE Systems MAI. BAE Systems MAI spodziewa się znaczących oszczędności dzięki zredukowanemu licencjonowaniu oraz zredukowanym kosztom utrzymania IT.
  • Jako część rozwiązania Infor10, system Infor10 Business Intelligence, zasilany przez ION, dostarczy informację czasu (prawie) rzeczywistego i zależną od kontekstu dla celów raportowania, co przyspieszy czas obecnego gromadzenia i analizy danych w BAE Systems MAI.
  • Poprzez skanowanie otrzymanych towarów, przypisywanie ich do zamówień oraz aktualizację szczegółów zapasów, system Infor10 Barcode pomoże BAE Systems MAI ulepszyć procesy zapasów i lepiej zarządzać magazynami.

Opinia BAE Systems MAI
„Ze znacznie mniejszymi budżetami i większymi potrzebami klientów branży obronnej całego świata, nasza firma stoi przed wielkimi wyzwaniami, ale też wieloma okazjami na rynkach” – powiedział Adrian Fallows, dyrektor ds. strategicznych systemów biznesowych w BAE Systems MAI. „Dzięki Infor10, nasz program przemian napędzi naszą konkurencyjność i zapewni, że firma BAE Systems MAI będzie bardziej wydajna i lepiej reagująca na warunki rynkowe.”

Opinia Infor
„Recesja uderzyła mocno w wydatki branży obronnej i firmy takie jak BAE Systems MAI wiedzą, że muszą działać szybciej i mądrzej niż konkurencja, by zdobyć nowych klientów i zredukować koszty platform obronnych” – powiedział Arsenin Rodriguez, dyrektor konsultingu ds. branży lotniczej i obronnej w Infor. „Prostsze i szybsze procesy oraz dostęp do żywej informacji opartej na kontekście – co zapewnia Infor10 - są kluczowe w podejmowaniu szybkich i dokładnych decyzji biznesowych i osiągnięciu zręczności w badaniu nowych szans biznesowych w sektorze obronnym.”

Dodatkowe zasoby:
Uwaga: dostęp do materiałów może wymagać uprzedniej rejestracji.

O firmie Infor
Infor jest wiodącym dostawcą aplikacji biznesowych i usług, pomagającym 70 000 klientów w 164 krajach ulepszyć operacje biznesowe i przyspieszyć rozwój. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie http://pl.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.