Skip to Content

Infor kupuje linie produktów RSVP Business Systems.

Poland – December 21, 2011, 03:20 AM

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych dla małych i średnich przedsiębiorstw obsługujący ponad 70 000 klientów, ogłosił zakup kilku nowych linii produktowych RSVP Business Systems, Inc. - firmy partnerskiej Infor z miejscowości Rochester w stanie Nowy Jork, zajmującej się zarządzaniem kontrolą jakości. Zakup dotyczy między innymi aplikacji Quality Control Solution (QCS), która zbudowana jest za pomocą zestawu narzędzi deweloperskich Infor Mongoose, i która pomaga producentowi śledzić, kontrolować i zarządzać jakością w codziennych procedurach otrzymywania, produkowania i wysyłania produktów. Włączenie tych aplikacji do oferty Infor przyniesie korzyść wytwórcom dzięki dopasowaniu produktów RSVP i Infor.

Fakty

  • Infor kupił kilka linii produktowych RSVP Business Systems, Inc. - firmy partnerskiej Infor i lidera w dziedzinie zarządzania kontrolą jakości. Jednym z tych produktów jest QCS, aplikacja, która wspierają producentów w incydentach związanych z jakością, zarządzaniu zmianą, reagowaniu na wyniki audytu, problemami z maszynami czy ich utrzymaniem, bezpieczeństwie, szkoleniach i ciągłym ulepszaniu biznesu.
  • Zbudowana za pomocą zestawu narzędzi deweloperskich Infor Mongoose, aplikacja QCS jest architektonicznie kompatybilna z Infor10 ERP Business (SyteLine) i innymi aplikacjami Infor. Infor zamierza wprowadzić znaczące zmiany w aplikacji i zintegrować nowe produkty QCS z kilkoma swoimi platformami, co pozwoli na jeszcze lepszą synergię między tymi produktami i ofertą Infor.
  • Klienci, którzy pracowali do tej pory z RSVP również skorzystają z siły i stabilności partnerstwa z Infor. Będą oni również mieli dostęp do wspólnej pomocy technicznej, od jednego dostawcy, co zredukuje czas reakcji i ułatwi dostęp do wsparcia produktu.

O firmie Infor
Infor jest wiodącym dostawcą aplikacji biznesowych i usług, pomagającym 70 000 klientów w 164 krajach ulepszyć operacje biznesowe i przyspieszyć rozwój. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie http://pl.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.