Skip to Content

Infor pomaga usprawnić działanie firmy dzięki innowacyjnej platformie dla urządzeń przenośnych.

Poland – January 23, 2012, 00:00 AM

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych, obsługujący ponad 70 000 klientów, ogłosił dostępność Infor10 Motion, unikatowej, opartej na chmurze platformy dla urządzeń przenośnych, zbudowanej na warstwie integracyjnej Infor10 ION. Aplikacje Infor10 Motion zapewniają szybkie i dobre połączenie z systemami ‘back office’, przez smartfony czy tablety tj. iPhone czy iPad, pomagając użytkownikom pracować lepiej i szybciej. W odróżnieniu od skomplikowanych platform innych dostawców, Infor10 Motion zapewnia użytkownikowi jednolite środowisko, luźno powiązaną architekturę oraz prosty proces wdrożenia.

Infor udostępnia najpierw dwie aplikacje, Infor10 Road Warrior - aplikację CRM dla urządzeń przenośnych, z wbudowaną inteligencją biznesową, oraz Infor ION ActivityDeck, która przesyła alerty w czasie rzeczywistym i pomaga użytkownikowi reagować na ważne zadania i potwierdzać/akceptować zlecenia.

„Aby dotrzymać tempa coraz bardziej ‘mobilnemu’ światu, firmy muszą wyposażać pracowników w narzędzia pozwalające na kontakt i podejmowanie akcji z każdego miejsca” – powiedział Duncan Angole, prezes działu produktów i wsparcia technicznego w Infor. „Infor10 Motion wychodzi poza cztery ściany, przenosząc biuro do klientów – w trasie, na lotnisku, gdziekolwiek pojawiają się okazje biznesowe. Infor zmienia sposób korzystania z aplikacji i zarządzania nimi dzięki narzędziom i usługom dla urządzeń przenośnych - jak np. Infor10 Road Warrior.”

Platforma Infor10 Motion
Infor10 Motion składa się z luźno powiązanej architektury zasadzonej na warstwie Infor10 ION, co oznacza, że aplikacje Infor10 Motion mogą łączyć się z różnymi systemami takimi jak ERP, CRM, Expense Management czy SCM. W przeciwieństwie do sztywnych i złożonych pakietów dostępnych obecnie na rynku, które często wymuszają na kliencie konieczność zakupu kolejnych produktów, Infor10 Motion sięga do istniejących aplikacji trzonowych i wykorzystuje dane, które już w nich istnieją. Infor10 Motion zapewnia bezpieczeństwo danych, zapobiegając groźbie ich kradzieży lub utraty i umożliwiając klientom utrzymywanie pełnej kontroli nad informacją biznesową.

Aplikacje Infor10 Motion wykorzystują znane, proste i intuicyjne sposoby, do których użytkownicy są przyzwyczajeni, do interakcji z urządzeniami mobilnymi. Oznacza to także uwzględnianie różnic pomiędzy poszczególnymi urządzeniami takimi jak tablety vs. smartfony. Dzięki temu, że produkt trzonowy jest niezależny, Infor10 Motion zapewnia spójną obsługę użytkownikowi we wszystkich aplikacjach.

Aplikacje Infor10 Motion wyróżniają się również tym, że są „wrażliwe na inne aplikacje”, wykrywając kiedy inna aplikacja w urządzeniu mobilnym może zapewnić dodatkową funkcjonalność. Przykładem jest Infor10 Road Warrior, który współpracuje ze Skyp’em i FaceTime, pozwalając sprzedawcom na płynne przejście do narzędzi współpracy z klientami.

Infor10 Motion oparty jest na chmurze, co znacząco upraszcza sposób wdrożenia i adaptacji. Infor10 Motion App Manager (IMAM) zapewnia jedno miejsce, w którym firma może szybko wdrożyć aplikacje Infor10 Motion w ramach swojej istniejącej infrastruktury IT. Różni się to od strategii innych dostawców, w której platformy przenośne wymagają zainstalowania dodatkowego rozwiązania, które centralizuje różne wdrożenia. Gdy dana firma uzyska dostęp do IMAM, może już korzystać z aplikacji Infor10 Motion. IMAM zapewnia także menedżerom możliwość określania którzy użytkownicy mają dostęp do pewnych danych oraz możliwość zmiany tych ustawień w dowolnym momencie.

Infor10 Road Warrior i Infor ION ActivityDeck
Infor10 Road Warrior podnosi sprzedaż dzięki wysyłaniu użytkownikom na ich urządzenia przenośne alertów, zadań do zaakceptowania i realizacji, zmieniając tym samym to, co wcześniej spowalniało reakcje, w narzędzie pomagające wyprzedzić konkurencję. Łączność ta wiąże się z wbudowaną inteligencją biznesową, zapewnia użytkownikom dostęp do ekranów i pomaga zrozumieć informacje szybciej, rozpoznać problemy od razu oraz porównać bieżące i historyczne zamówienia redukując czas spędzany dotychczasowo na szukaniu informacji. Dodatkowo, dzięki integracji Infor10 Road Warrior z aplikacjami takimi jak Skype czy FaceTime, użytkownicy współpracują i komunikują się lepiej ze swoimi klientami.

Infor ION ActivityDeck pomaga rozwiązać krytyczne problemy użytkowników, którzy są w podróży i nie mają wglądu w pilne sprawy toczące się w firmie. ION ActivityDeck zapewnia użytkownikom łączność z trzonowym systemem, tak by mogli oni reagować na ważne zadania, odbierać alerty w czasie rzeczywistym czy akceptować zlecenia, cały czas utrzymując firmę w ruchu. Podobny w funkcjonalności do Twitter, ION ActivityDeck zapewnia możliwość zdefiniowania filtrów według prawie każdej potrzeby, pomagając użytkownikom odpowiadać na pytania i podejmować akcje zanim przekształcą się one w problemy.

Infor10 Road Warrior oraz Infor ION ActivityDeck mogą być bezpiecznie zainstalowane porzez Apple iTunes Store. Dodatkowe aplikacje Infor10 Motion, które będą udostępnianie w bieżącym roku, będą obsługiwały różne funkcje biurowe, takie jak tworzenie zleceń i ofert, akceptowanie raportów wydatków czy sprawdzanie kluczowych danych biznesowych z dowolnego miejsca.

Dodatkowe zasoby

Uwaga: dostęp do materiałów może wymagać uprzedniej rejestracji.

O firmie Infor
Infor jest wiodącym dostawcą aplikacji biznesowych i usług, pomagającym 70 000 klientów w 164 krajach ulepszyć operacje biznesowe i przyspieszyć rozwój. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie http://pl.infor.com.

# # #
This announcement reflects the direction Infor may take with regard to the specific product(s) described herein, all of which is subject to change by Infor in its sole discretion, with or without notice to you. This announcement is not a commitment to you in any way and you should not rely on this document or any of its content in making any decision. Infor is not committing to develop or deliver any specified enhancement, upgrade, product or functionality, even if such is described in this announcement and even if such description is accompanied by words such as “anticipate,” “believe,” “expect,” “intend,” “may,” “plan,” “project,” “predict,” “should,” “will,” and/or similar expressions. Many factors can affect Infor’s product development plans and the nature, content and timing of future product releases, all of which remain in the sole discretion of Infor. This announcement, in whole or in part, may not be incorporated into any contractual agreement with Infor or its subsidiaries or affiliates. Infor expressly disclaims any liability with respect to this announcement.

The Infor product names referenced herein are trademarks or registered trademarks of Infor. Apple, FaceTime, iPad, iPhone and iTunes are trademarks or registered trademarks of Apple, Inc. Other brand and product names mentioned herein are trademarks or registered trademarks of their respective owners.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.