Skip to Content

Infor i Lawson organizują coroczną konferencję użytkowników w dniach 22-25 kwietnia w Denver, USA

Poland – February 01, 2012, 00:00 AM

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych, obsługujący ponad 70 000 klientów, ogłosił plan organizacji corocznej konferencji użytkowników Inforum 2012, która odbędzie się w Colorado Convention Center w Denver, USA, w dniach 22 – 25 kwietnia 2012. Inforum to największe spotkanie ekspertów, klientów i partnerów Infor i Lawson, którzy chcą zdobywać wiedzę i optymalizować wartość aplikacji Infor i Lawson wdrożonych w ich przedsiębiorstwach.

Tegoroczny temat przewodni – „Specialized by Industry, Engineered for Speed” – pomoże klientom odkryć sposoby, dzięki którym mogą dotrzymać tempa nieustannie zmieniającym się warunkom biznesowym. Uczestnictwo w Inforum 2012 pomoże klientom też zoptymalizować nieustanne innowacje, pomagając ulepszyć kondycję ich firm.

Tegoroczne Inforum będzie miało ponad 700 edukacyjnych sesji, i będzie tym samym większą konferencją niż poprzednie edycje. Klienci biorący udział w konferencji:

  • poznają nowości na temat Infor,
  • spotkają kadrę kierowniczą Infor i Lawson,
  • zobaczą najnowsze produkty tj. Infor10, ION, Workspace, CloudSuite, Motion, oraz InForce Everywhere,
  • przetestują innowacje w ramach ERP, SCM, PLM, EAM, Financials, Performance Management, BI, CRM, HCM.

Konferencja oficjalnie rozpocznie się w niedzielę 22 kwietnia powitalnym przyjęciem i uroczystym otwarciem w Exhibit Hall. Charles Philips, dyrektor generalny Infor, wygłosi przemówienie podczas poniedziałkowej porannej sesji głównej, po której nastąpią sesje edukacyjne i branżowe. Wtorek rozpocznie się ogólną sesją, po niej odbędą się sesje edukacyjne, a wieczorem bankiet z częścią rozrywkową. Inforum zakończy się w środę po trwających pół dnia sesjach edukacyjnych.

Infor i Lawson mają nadzieję na wkład klientów i partnerów w tematy budujące agendę edukacyjną konferencji. Plan prezentacji został przesłany klientom i partnerom z prośbą o zgłaszanie interesujących ich tematów do końca stycznia.

Klienci Infor i Lawson zapraszani są do rejestracji na konferencję, zgłoszenia dokonane do 17 lutego objęte są preferencyjnymi stawkami.

Dodatkowe zasoby

Uwaga: dostęp do materiałów może wymagać uprzedniej rejestracji.

O firmie Infor
Infor jest wiodącym dostawcą aplikacji biznesowych i usług, pomagającym 70 000 klientów w 164 krajach ulepszyć operacje biznesowe i przyspieszyć rozwój. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie http://pl.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.