Skip to Content

Metalpol buduje przewagę konkurencyjną dzięki rozwiązaniom Infor

Poland – March 27, 2012, 02:51 AM

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych obsługujący ponad 70 000 klientów, ogłosił dzisiaj, że firma Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o. wybrała system Infor10 ERP Business (SyteLine) do poprawy efektywności swoich procesów. Metalpol to jedna z najstarszych firm metalurgicznych w Polsce, ciesząca się bogatą tradycją. Nowy system ERP jest głównym elementem strategii wzrostu Metalpol, która ma na celu usprawnienie procesów biznesowych i utrzymanie długoterminowej przewagi konkurencyjnej na szybko rozwijającym się rynku

ERP Business zastąpi piętnastoletnie oprogramowanie księgowe używane do tej pory w firmie. Dzięki dostosowanych do specyfiki branży funkcjonalności obsługi procesów wytwórczych, aplikacja Infor wspiera wszystkie kluczowe elementy łańcucha wartości, ze szczególnym nastawieniem na planowanie i przebieg procesu wytwórczego oraz kontrolę jakości. Trax S.A., lokalny partner firmy Infor, będzie asystował we wdrożeniu rozwiązania w zakładzie Metalpol.

Metalpol wytwarza szeroką gamę produktów z żeliwa sferoidalnego i szarego dostosowanego do indywidualnych wymagań klientów. Ponad 250 pracowników będzie miało dostęp do zintegrowanego systemu zarządzania produkcją oraz finansami, wspomagających obsługę klienta w firmie. ERP Business ułatwi współdzielenie danych między działami i pracownikami przedsiębiorstwa, przyspieszając dzięki temu proces podejmowania decyzji. Aplikacja obejmuje dostosowane do branży wytwórczej procesy biznesowe, które pomogą firmie Metalpol zmodernizować zakład produkcyjny, a przy tym wzmocnić swoją pozycję jako wiodącego wytwórcy odlewów z żeliwa oraz armatury przemysłowej w Polsce i Europie Środkowej.

Wypowiedź firmy Infor
“Kiedyś rozwiązania ERP były takie same bez względu na potrzeby klienta, a przy tym trudne we wdrożeniu,” powiedział Jean-Philippe Pommel, Dyrektor Kanałów EMEA, Infor. “Nasze zorientowane na cele pakiety przemysłowe wbudowane w system Infor10, pozwalają klientom na szybkie przyjęcie sprawdzonych procesów biznesowych, mając na uwadze ograniczenia czasowe i budżetowe. Naszym celem jest wyposażenie Metalpol w możliwości pozwalające mu na wyróżnienie się szybkością funkcjonowania na tle konkurencji.”

Wypowiedź firmy Metalpol
“ERP Business pozwoli nam na bardziej efektywną realizację naszych planów biznesowych,” powiedział Włodzimierz Walaszek, Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy, Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o. “Dzięki wsparciu ze strony Infor, usprawnimy standardy pracy naszych użytkowników, podniesiemy ich kompetencje oraz odpowiedzialność za procesy biznesowe.”

O firmie Metalpol
Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o. to jeden z najstarszych zakładów branży metalurgicznej w Polsce. Pierwsza huta żelaza została założona w 1838 roku. Matalpol wytwarza szeroką gamę produktów z żeliwa sferoidalnego i szarego. Firma oferuje odlewy dla branży motoryzacyjnej, sektora maszynowego, rolniczego, budownictwa i robót publicznych, górnictwa i kolejnictwa oraz armatury przemysłowej dla systemów wodno-kanalizacyjnych.
Aby dowiedzieć się więcej o firmie Metalpol, proszę odwiedzić stronę www.metalpol.com/.

O firmie Infor
Infor jest wiodącym dostawcą oprogramowania i usług dla biznesu, pomagającym ponad 70 000 klientom w 164 krajach usprawniać ich operacje biznesowe i stymulować wzrost. Aby dowiedzieć się więcej o firmie Infor, proszę odwiedzić stronę http://pl.infor.com/

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.