Skip to Content

MarketScape 2012 – firma Infor została uznana liderem w zarządzaniu talentami

Poland – May 23, 2012, 05:50 AM

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych, obsługujący ponad 70 000 klientów, poinformował, że firma Infor została uznana liderem zarządzania talentami, według najnowszego raportu IDC - Integrated Talent Management MarketScape . IDC ocenił producentów pod względem spełnienia wszechstronnych i rygorystycznych kryteriów oraz porównał ze sobą wyniki poszczególnych firm. IDC zdefiniował zarządzanie talentami jako wszelkie działania, które służą przyciąganiu, rozwijaniu, nagradzaniu oraz utrzymaniu pracowników.

„IDC docenia podejście firmy Infor, w którym każdy pracownik ma dostęp do potrzebnych dla niego informacji i narzędzi. Korzystanie z programu Microsoft Outlook sprawdza się w przypadku użytkowników, którzy nie są zobowiązani do korzystania z urządzeń stacjonarnych. Dostęp do urządzeń mobilnych staje się coraz bardziej popularny i powszechny”, skomentowała w raporcie Lisa Rowan, Dyrektor Programowy HR, strategii nauki i talentów w IDC. „Infor otrzymał także wysokie noty od klientów za jakość obsługi i efektywność kosztową.”

Firma Infor, która niedawno zakończyła proces włączenia spółki Lawson Software do jej struktur, zobowiązała się do dalszego inwestowania w ofertę zarządzania talentami, czego potwierdzeniem jest Infor10 Lawson Talent Management. Jest to pakiet produktów, które pomagają organizacjom lepiej zarządzać swoimi programami talentów. Firma Infor oferuje obecnie jeden z najbardziej wszechstronnych i zróżnicowanych w branży programów służących do zarządzania kapitałem ludzkim.

„Nasze innowacyjne aplikacje wspierają wysiłki naszych klientów w kierunku optymalizacji wydajności działań, wzmocnienia strategii włączenia pracowników, a także pomagają w realizacji celów biznesowych,” powiedziała Amy Ilhen, Dyrektor ds. Strategii Branżowej oraz Zarządzania Kapitałem Ludzkim w firmie Infor.
„Pracownicy chcą wiedzieć, jak ich praca bezpośrednio przyczynia się do sukcesu firmy. Również firmy chcą wiedzieć, którzy pracownicy mają największy wpływ na wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Chcemy, aby nasi klienci, dzięki naszym aplikacjom otrzymywali pełną odpowiedź na dwa powyższe pytania, tak więc nadal będziemy słuchać i dynamicznie rozwijać nasze specjalistyczne rozwiązania w celu zaspokojenia tych potrzeb.”

Aby uzyskać więcej informacji, proszę odwiedzić stronę http://www.infor.com/solutions/hcm/ oraz http://www.infor.com/solutions/workforce-management/.

O IDC MarketScape
IDC MarketScape jest modelem analizy, który umożliwia przedstawienie dostawców ICT (technologie informacyjne i komunikacja) na rynku za pomocą przeglądu ich kondycji konkurencyjnej. Metodologia badania wykorzystuje rygorystyczną metodę punktacji opartą na kryteriach zarówno jakościowych, jak i ilościowych, której wynikiem jest jedna ilustracja graficzna, obrazująca pozycję każdego sprzedawcy na danym rynku. IDC MarketScape jasno określa ramy, w których znajdują się oferty produktów i usług, możliwości i strategie, a także obecne i przyszłe czynniki sukcesu na rynku IT, dzięki temu dostawcy telekomunikacyjni mogą został w łatwy sposób porównani. Ramy dotyczą również nabywców technologii, które pokazują ocenę mocnych i słabych stron producentów, zarówno obecnych, jak i przyszłych.

O firmie Infor
Infor to trzeci na świecie pod względem wielkości dostawca aplikacji i usług dla przedsiębiorstw, pomagający ponad 70 000 dużych i średnich przedsiębiorstw z różnorodnych branż usprawniać ich operacje biznesowe i stymulować wzrost.
Aby dowiedzieć się więcej o firmie Infor, proszę odwiedzić stronę http://pl.infor.com/

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.