Skip to Content

Infor ocenil Krnovské opravny a strojírny za provozní dokonalost

Czech Republic – May 15, 2012, 04:05 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, vyhlásila na své uživatelské konferenci Inforum 2012 konané v americkém Denveru vítěze ocenění Infor Excellence in Action. Tato ocenění jsou udělována organizacím, které úspěšně zavedly technologie Infor k posílení obchodní hodnoty, snížení komplexnosti a zlepšení celkové výkonnosti v podniku. Ocenění jsou udělována v šesti kategoriích - Customer Excellence, Employee Excellence, Financial Excellence, Innovation, Operational Excellence a celkové ocenění Customer of the Year.

Vítězem kategorie Operational Excellence (provozní dokonalost) se letos stala česká společnost Krnovské opravny a strojírny s.r.o. za úspěšné nasazení řešení Infor10 ERP Business (SyteLine) realizované implementačním partnerem ITeuro, a.s. Společnost potřebovala zefektivnit své procesy, aby dokázala zvládnout nárůst objednávek a zaměstnanců. Nasazení Infor10 ERP Business (SyteLine) umožnilo automatizaci existujících procesů a vytvoření nových procesů pro podporu důležitých investic. Implementace řešení trvala méně než 6 měsíců a přinesla podniku téměř okamžité výsledky.

Systém nyní poskytuje kvalitnější data. Mimo jiné umožnil identifikovat kritické body a problémy a zvýšil tak transparentnost informací. S lepším přehledem o výrobních operacích mohou Krnovské opravny a strojírny lépe plánovat nákup materiálu a řídit úroveň zásob. Řešení nahradilo neintegrované systémy vyvinuté ve vlastní režii a významně pomohlo snížit náklady na IT a jeho administraci. Uvedení systému do produktivního provozu umožnilo společnosti dosáhnout 20% meziročního nárůstu obratu vůči srovnatelné bázi, zvýšení přesnosti dodávek v oblasti strojírenské výroby o 25 % a v oblasti výroby tramvají a opravárenské činnosti o 20 %. Společnost nyní dokáže realizovat kritická rozhodnutí v reálném čase.

O společnosti Infor

Infor je třetí největší poskytovatel podnikových aplikací a služeb, který pomáhá více než 70 000 velkým a středně velkým zákazníkům zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst v celé řadě odvětví. Více informací naleznete na www.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.