Skip to Content

Infor oznamuje plán prijmout 400 nových pracovníku vývoje, zároven hlásí 17% nárust licencí za 3. fiskální ctvrtletí

Czech Republic – March 09, 2011, 18:00 PM

Spolecnost Infor, prední poskytovatel podnikového softwaru s více než 70 000 zákazníky, dnes ohlásila, že rozšírí své oddelení vývoje o približne 400 nových softwarových vývojáru.

„Letos budeme více než kdy dríve uvádet nové funkcionality a nové verze. Tato investice do základního výzkumu a vývoje je mezníkem v orientaci spolecnosti Infor na inovace,“ rekl Soma Somasundaram, senior viceprezident globálního produktového vývoje ve spolecnosti Infor. „Všichni naši stávající a noví vývojoví pracovníci se zamerí na jednu vec: tvorbu skvelých aplikací.“

Investicní zámer prichází krátce po uzavrení prvního ctvrtletí, které bylo prvním kompletním kvartálem nového manažerského týmu. „Výsledky za tretí ctvrtletí fiskálního roku 2011 nás staví do silné pozice ve výhledu na druhou polovinu našeho fiskálního roku, který koncí 31. kvetna 2011,“ rekl Stephan Scholl, výkonný viceprezident globálních operací. „Nárust licencí o 17 % a provozní marže ve výši 24 % ukazují naši soucasnou silnou výkonnost. Nárust obratu a vyšší provozní efektivita zlepšila naše provozní marže a generovala cash flow prekracující naše kvartální ocekávání. Vyšší marže spolecne s dalším zlepšením naší provozní efektivity vytvorí potenciál pro další investice do produktového vývoje.“

„Zákazníci velmi dobre reagují na nové verze našich produktu, standardizovanou integraci prostrednictvím naší ION platformy a plánované zaclenení uživatelsky prívetivejších rozhraní. Behem uplynulého ctvrtletí jsme získali pres 400 nových zákazníku. Pro stávající zákazníky plánujeme zvýšit hodnou podpory, predevším v oblasti detailní odvetvové funkcionality,“ rekl Duncan Angove, prezident pro oblast produktu, podpory a marketingu.

Infor zacne najímat nové vývojové pracovníky s okamžitou platností a plánuje dokoncení tohoto procesu pred koncem roku 2011. Inovacní úsilí se zamerí jak na klícové odvetvové aplikace v segmentech výroby, distribuce, verejného sektoru a pohostinství, tak také na horizontální aplikace zahrnující financní management, rízení aktiv, rízení pracovní síly, rízení vztahu se zákazníky, rízení dodavatelského retezce a rízení produktového životního cyklu.

O společnosti Infor

Infor poskytuje více než 70 000 zákazníkům lepší a intenzivnější vztah se svým dodavatelem podnikového softwaru. Software Infor je možné snadno pořídit, snadno nasadit a jednoduše spravovat. Je vytvořený nikoliv pro revoluční změny ale pro postupný rozvoj. Existuje lepší způsob jak využívat podnikový software, více zjistíte na http://cz.infor.com.

K zákazníkům Infor patří:

 • 10 největší leteckých výrobců
 • Přes 450 oděvních a obuvních společností
 • 14 z 25 největších automobilových subdodavatelů
 • 9 z 10 největších společností z odvětví high-tech a elektroniky
 • Více než 4 500 strojírenských výrobců
 • 21 z 35 největších farmaceutických společností
 • Téměř polovina z Top 100 distributorů elektrotechniky
 • 1 000 poskytovatelů finančních služeb
 • 2 000 municipálních a státních institucí
 • 22 z 50 největších retailových firem
 • 7 z 10 největších pivovarů

Pro více informací kontaktujte:

Tanja Hossfeld Miroslav Fribert
Infor Myr Communication
+49 89 800611-115 +420-284 080 266
tanja.hossfeld@infor.com miroslav@myr.cz


Filed Under
 • Press Releases
Region
 • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.