Skip to Content

Infor oznámil letošní konferenci pro své distribuční partnery z regionu EMEA – s podtitulem „Business Beyond Boundaries“

Czech Republic – September 07, 2011, 07:27 AM

Společnost Infor, přední dodavatel podnikového softwaru s více než 75 000 zákazníky, oznámila konání svého každoročního partnerského setkání EMEA Channel Partner Conference, tentokrát v portugalském Estorilu. Konference je první akcí pro distributory firmy Infor, která následuje po ohlášení plánu zdvojnásobit obrat prostřednictvím partnerského prodeje v příštích třech letech s podporou sítě Infor Partner Network (IPN) uvedené v červnu tohoto roku. Konference bude rovněž první příležitostí pro řadu partnerů společnosti Infor setkat se přímo s distributory řešení Lawson získaných nedávnou akvizicí.

Novinky

  • Konference EMEA Channel Partner Conference se bude konat v hotelu Palacio Estoril v blízkosti Lisabonu ve dnech 4. a 5. října 2011.
  • Na akci se setkají top manažeři společnosti Infor a distribuční partneři z regionu EMEA. Klíčovými řečníky budou Soma Somasundaram, senior viceprezident pro produktový vývoj, Jeff Abbott, viceprezident pro globální partnerství a distribuční prodej, a Jean-Philippe Pommel, viceprezident pro distribuční prodej v regionu EMEA.
  • Účastníci se dozvědí nové podrobnosti o nové úspěšné síti Infor Partner Network (IPN), která byla uvedena letos v červnu. Tento nový partnerský program poskytuje distribučním partnerům společnosti Infor nástroje, zdroje a finanční pobídky, které jim pomohou rychleji růst a vybudovat stabilní byznys postavený na produktech Infor. Distribuční partneři společnosti Infor získají přínosy v podobě konkurenceschopných marží, nových výkonnostních bonusů a komplexních školících a certifikačních programů, včetně programu marketingových fondů.
  • Infor rovněž poskytne partnerům aktuální informace týkající se strategie v oblasti technologií a představí své poslední inovace, které nabízejí partnerům jedinečnou příležitost prodávat podnikový software navržený k rychlejší efektivnější uživatelské práci, k vyšší produktivitě pracovní síly, rychlejšímu uvádění nových produktů na trh, rychlejší identifikaci trendů a k podpoře IT oddělení pro pružnější reakci na požadavky vyplývající z obchodní strategie.

Komentář Infor
„Naše zaměření na partnerský prodej nebylo nikdo tak intenzivní jako dnes a těším se na to, až budu moci prezentovat způsob, jakým se v příštích třech letech budeme snažit dosáhnout úspěchu a růstu u našich partnerů,“ řekl Jeff Abbott, viceprezident pro globální partnerství a distribuční prodej ve společnosti Infor. „Díky odvětvově zaměřenému partnerskému programu a novým inovativním produktům na trhu to bude jak pro Infor, tak jeho partnery velmi zajímavé období.“


O společnosti Infor
Infor je přední poskytovatel podnikového softwaru a služeb, který pomáhá více než 75 000 zákazníků ve 164 zemích zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst. Více zjistíte na cz.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.