Skip to Content

Infor ohlašuje nové finanční a provozní ředitele

Czech Republic – October 14, 2011, 10:50 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového softwaru s více než 75 000 zákazníky, dnes jmenovala Kevina Samuelsona finančním ředitelem (CFO) a Pam Murphy provozní ředitelkou (COO), kteří se ujímají svých nových rolí s okamžitou platností. Kevin Samuelson střídá dosavadního CFO, kterým byl Raj Rajaji odcházející do penze.

Kevin Samuelson byl jako lídr akvizičního a integračního týmu klíčovou postavou při budování širokého portfolia produktů Infor a samotné společnosti Infor jako vedoucího poskytovatele ERP řešení. Za svého působení ve společnosti Infor od roku 2002 finalizoval více než 40 strategických akvizic. Byl zodpovědný za transakce v celkové výši 5 miliard dolarů a pomohl v růstu ročního obratu společnosti ze 40 milionů na 2 miliardy dolarů.

Před nástupem do společnosti Infor zastával vedoucí pozice ve firmách Robertson Stephens a Bank of America Securities. Je držitelem bakalářského titulu z kalifornské univerzity v Berkeley.

Pam Murphy se ke společnosti Infor připojila v prosinci 2010 jako provozní senior viceprezidentka a pomohla dosáhnout dvouciferných růstů ve třech čtvrtletích po sobě. Jako provozní ředitelka rozšíří své dosavadní zodpovědnosti o oblast lidských zdrojů a právních záležitostí. Pam Murphy strávila 11 předchozích let ve společnosti Oracle, kde působila v celé řadě provozních a finančních pozic. Předtím pracovala pro Andersen Consulting a Arthur Andersen. Své obchodní a účetní vzdělání získala na irské University of Cork a je nositelkou titulu Fellow of the Institute of Chartered Accountants.
„Mám radost, že mohu povýšit dva manažery, kteří velkým dílem přispěli k úspěchu Infor a kteří do svých nových rolí přinášejí své velké zkušenosti, know-how a hluboké porozumění našemu podnikání a odvětví,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel (CEO) společnosti Infor. „Rovněž chci poděkovat Raji za jeho služby a skvělou práci, kterou vykonal pro Infor. Přejeme mu všichni vše dobré a zasloužený odpočinek.“

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.