Skip to Content

Infor se stává oficiálním sponzorem týmu Ferrari ve Formuli 1

Czech Republic – February 09, 2012, 08:35 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového softwaru s více než 70 000 zákazníky, dnes ohlásila, že podepsala víceletou smlouvu jako oficiální sponzor Scuderia Ferrari, nejúspěšnějšího týmu Formule 1. Tato dohoda stvrzuje dlouhodobou obchodní spolupráci mezi společnostmi Infor a Ferrari, která využívá produkty Infor pro podporu klíčových procesů při výrobě u jedné z nejrespektovanějších automobilových značek.

Součástí sponzorské smlouvy bude uvedení loga Infor na závodních monopostech, kombinézách závodníků, komunikačních materiálech, webových stránkách Ferrari a oficiálních merchandisingových produktech. Sponzorství představí značku Infor přibližně 500 milionům fanouškům závodů Formule 1 a televizním divákům ve 187 zemích, na 20 různých závodištích Grand Prix po celém světě.

„Stejný cíl, tj. rychlost a kvalita, svedly Infor a Ferrari do jednoho týmu,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel společnosti Infor. „Těšíme se na partnerství s prestižním týmem Formule 1, které bude šířit sdělení o novém Inforu. Náš software pomáhá společnosti Ferrari vyrábět skvělá auta, včetně monopostů Formule 1. Navíc s Ferrari spolupracujeme na významném rozšíření výrobní kapacity k uspokojení rostoucí poptávky, aniž by bylo nutné stavět nové výrobní zařízení.“

„Jsme potěšeni, že můžeme přivítat Infor v portfoliu našich oficiálních sponzorů,“ řekl Stefano Domenicali, vedoucí závodního týmu Ferrari. „Infor je globální dodavatel podnikových služeb a softwarových aplikací a naše společnosti se již dlouhou dobu spoléhají na vzájemně silné partnerství. Pro Ferrari je velmi důležité, že se může opřít o partnery, kteří reprezentují prvotřídní kvalitu a kteří mají ve svém rodokmenu vepsánu konkurenceschopnost a úspěch.“

O společnosti Infor
Infor je přední poskytovatel podnikového softwaru a služeb, který pomáhá více než 70 000 zákazníků ve 164 zemích zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst. Více informací naleznete na www.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.