Hotely Hyatt v Severní Americe využívají řešení Infor pro řízení pracovní síly

Czech Republic – November 14, 2010, 18:00 PM

Společnost Infor, největší poskytovatel podnikového softwaru středně velkým společnostem, dnes oznámila, že Hyatt, vedoucí globální společnost v odvětví pohostinství, úspěšně uvedla do provozu řešení Infor WFM Workbrain v modelu sdílených služeb, které se bude týkat více než 40 000 pracovníků ve více než 110 amerických hotelech. Řešení pro řízení pracovní síly (workforce management) poskytne společnosti Hyatt efektivnější způsob rychlého reportování pracovních nákladů a automatizace požadavků a procesů, jež byly dříve prováděny manuálně.

Novinky

Společnost Hyatt implementovala řešení Infor WFM Workbrain k řízení pracovních procesů. Workbrain nahradil množství manuálních procesů v celé řadě oblastí souvisejících s administrací práce a pracovní síly.Aplikace Workbrain navíc posílí možnosti hotelových pracovníků prostřednictvím samoobslužných funkcí, včetně sledování odpracovaných hodin a pracovního volna.Společnosti, které využívají řešení Infor WFM Workbrain, zvýšily své čisté marže o 15-40 %, snížily náklady na práci až o 6 % a zkrátily dobu potřebnou pro zpracování administrativních úkolů až o 60 %.

Co říká zákazník
„Naše společnost potřebovala změnit své docházkové procesy z decentralizovaného, manuálně náročného procesu,“ řekl Doug Patrick, senior viceprezident oddělení lidských zdrojů pro severoamerický region ve společnosti Hyatt. „Zvolili jsme proto řešení, které dokázalo vyhovět komplexním postupům v každé z našich provozoven v USA, Kanadě a karibské oblasti.“

Co říká Infor
„Infor je jedinečný v tom, že prostřednictvím svých řešení pokrývá široké spektrum procesů ve společnostech z pohostinského odvětví, včetně ubytovacích služeb, finančních procesů, vztahů se zákazníky a řízení pracovní síly,“ řekl Tracy Flynn, generální manažer pro oblast hospitanty ve společnosti Infor. „Naše řešení Workbrain pomáhá společnostem podnikajícím v silně decentralizovaných odvětvích, jako je pohostinství, nabídkou konzistentního, transparentního a přesného řízení jejich pracovní síly.“

Další zdroje
Poznámka: k přístupu k online obsahu může být vyžadována registrace.

O Infor
Infor poskytuje více než 70 000 zákazníkům lepší a intenzivnější vztah se svým dodavatelem podnikového softwaru. Software Infor je možné snadno pořídit, snadno nasadit a jednoduše spravovat. Je vytvořený nikoliv pro revoluční změny ale pro postupný rozvoj. Existuje lepší způsob jak využívat podnikový software, více zjistíte na http://cz.infor.com.

K zákazníkům Infor patří:

 • 10 největší leteckých výrobců
 • Přes 450 oděvních a obuvních společností
 • 14 z 25 největších automobilových subdodavatelů
 • 9 z 10 největších společností z odvětví high-tech a elektroniky
 • Více než 4 500 strojírenských výrobců
 • 21 z 35 největších farmaceutických společností
 • Téměř polovina z Top 100 distributorů elektrotechniky
 • 1 000 poskytovatelů finančních služeb
 • 2 000 municipálních a státních institucí
 • 22 z 50 největších retailových firem
 • 7 z 10 největších pivovarů
Filed Under
 • Press Releases
Region
 • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.