Inforum Prague 2007 představí širokou expertízu a poslední inovace v řešeních Infor

Czech Republic – November 05, 2007, 04:10 AM

Společnost Infor dnes oznámila své finální plány týkající se Inforum Prague 2007, výroční lokální konference zaměřené na stále se rozšiřující zákaznickou základnu řešení Infor v České republice a na Slovensku. Konference se bude konat 20. listopadu 2007 v pražském hotelu Corinthia Towers.

V rámci programu poskytne společnost Infor účastníkům trendové i detailní informace o tom, jak zákazníci mohou optimalizovat svá řešení s cílem čelit komplexním obchodním výzvám a posílit své obchodní strategie. Program jednodenní konference potom doplní pět paralelních vzdělávacích sekcí a výstava partnerských řešení.

Paralelní sekce se zaměří na odvětví diskrétní výroby, procesní výroby, automobilového průmyslu a problematiku řízení výkonnosti s důrazem na řešení Infor ERP COM, Infor ERP LN, Infor ERP XPPS, Infor Process Essentials a Infor Performance Management. Kromě paralelních sekcí nabídne Infor také možnost diskusí nad nejrůznějšími produktovými a trendovými tématy včetně roadmap pro uživatele řešení Baan, Infor ERP System 21 a Infor ERP XA a zákazníky řešení Financial Management System.

Pražská konference Inforum 2007 bude prezentovat strategické záměry společnosti Infor, mezi které patří zvyšování hodnoty existujících zákaznických investic do řešení Infor, rozšiřování funkčnosti řešení v souladu s obchodními potřebami zákazníků a kontinuální rozvoj produktů Infor o nové obchodní a technologické inovace.

„Tento rok se konference Inforum stane největší zákaznickou událostí v naší historii. V posledních několika letech naše lokální konference prokázala zákazníkům a partnerům vysokou hodnotu jako platforma pro sdílení zkušeností a nových nápadů,“ řekl Tomáš Matějovský, Country Manager, Infor Czech. „Účastníci budou mít příležitost se dozvědět více o nových obchodních příležitostech, diskutovat o obchodně specifických řešeních Infor, a seznámit se s novými vývojovými směry využívaných řešení.

V rámci úvodní prezentace vystoupí na konferenci Tomáš Matějovský, po něm účastníky seznámí s budoucí vizí společnosti Infor Keith Dean, prezident Infor pro region EMEA.

Pro více informací o konferenci a registraci navštivte: http://www.inforum.infor-marketing.cz/

O společnosti Infor
Infor je dodavatelem softwaru pro společnosti a organizace. S obchodní expertízou, která je součástí všech řešení Infor, umožňuje podnikům všech velikostí se efektivněji a pružněji adaptovat na rychlé změny na globálním trhu. S více než 70 000 zákazníky mění Infor tradiční pohled na poskytovatele podnikového softwaru v oblasti uspokojování zákaznických požadavků. Více informací lze nalézt na http://www.infor.com či na http://cz.infor.com.

Pro více informací kontaktujte:

Infor

Tanja Hossfeld

+49 89 800611-115

tanja.hossfeld@infor.com

Myr Communication

Miroslav Fribert

+420-281 983 184

miroslav@myr.cz

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Or connect via: Linkedin