Skip to Content

Silny wzrost Infora przyciągnął partnerów w kanale sprzedaży

Czech Republic – March 22, 2012, 09:51 AM

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych obsługujący ponad 70 000 klientów, ogłosił znaczne powiększenie swojej Sieci Partnerów. Zachęceni ostatnim wzrostem, innowacyjnymi nowymi produktami oraz zwiększonym wsparciem i bazą zasobów dla partnerów, ponad 110 partnerów kanałowych z całego świata dołączyło do sieci licencjonowanych resellerów produktów firmy Infor, od momentu uruchomienia Sieci w czerwcu zeszłego roku.

“Dalszy rozwój naszego programu partnerskiego jest dla nas o tyle ważny, że dzięki niemu możemy rozwijać się we wszystkich regionach na świecie, co jest kluczowe dla sukcesu naszej firmy,” skomentował Jeff Abbott, dyrektor, Global Alliances and Channels, Infor. “Cztery kwartały z rzędu utrzymywaliśmy dwucyfrowy wzrost licencji i widzimy, że wiodącym resellerom zależy na byciu częścią ewolucji i rozwoju Infora. Przewodzimy branży w zakresie innowacji i partnerzy kanałowi zauważają silny potencjał wzrostu jaki wiąże się ze współpracą z Inforem.”

Do grona partnerów dołączyli między innymi: Brinel, Cambridge Online Systems Limited, Consultoria e Serviços Ltda., IBIS, Lucidity Consulting Group, Premier Computing, Inc. oraz VICOR Business Services, Inc.

“Zdecydowaliśmy się na dołączenie do Sieci Partnerów Infora ze względu na istotne inwestycje w badania i rozwój firmy oraz ich nastawienie na szybkie wprowadzanie nowych produktów i usprawnień,”powiedział Noermeson Tertuliano da Silva, prezes Poliedro Informática, Consultoria e Serviços Ltda.“Uważamy, że Infor wyprzedza konkurencję pod względem innowacji, szczególnie w przypadku wydanych w zeszłym roku rozwiązań ION i Infor10 Workspace. Uwzględnienie portfolio produktów Infora w naszej ofercie pomoże nam w zwiększeniu zysków, dzięki dostarczaniu takich rozwiązań, jakich poszukują nasi klienci.”
“Wielu klientów Lucidity korzysta z różnorodnych systemów biznesowych, w tym wielu z nich używa rozwiązań firmy Infor. Nasi klienci dopytują o ofertę Infora, poszukują alternatywy dla innych rozwiązań,” powiedział Clint Brice, CEO, Lucidity Business Solutions. “Ze względu na nasze branżowe nastawienie, Infor był naturalnym kierunkiem w ewolucji Lucidity, umożliwiającym zaspokojenie potrzeb naszych klientów.”

Członkowie Sieci Partnerów Infora czerpią korzyści z różnorodnych narzędzi i programów motywacyjnych, pomagających im w rozwoju zyskownego i zrównoważonego biznesu wspieranego przez produkty Infora. Korzyści te to specjalny system prowizji, dostosowane do potrzeb szkolenia i opcje certyfikacji oraz program Market Development Funding (MDF), pomagające partnerom w planowaniu optymalnego wykorzystania kapitału, tak aby wygenerować przyszły zysk.

“Otrzymaliśmy doskonałe szkolenie adaptacyjne, a dostęp do zasobów sprzedażowych okazał się nieoceniony w rozwoju naszego biznesu,” powiedział John Vivian, prezes VICOR Business Services, Inc. “Dzięki inwestycjom Infora w ten program czujemy, że możemy rosnąć wraz z nimi, co sprawia, że są dla nas idealnym partnerem.”

Infor planuje dalsze pozyskanie resellerów z wszystkich regionów, tak aby zbudować globalną sieć, zapewniającą partnerom kanałowym najwyższej jakości usługi i wsparcie, jak również zwiększyć dostępność zróżnicowanego portfolio rozwiązań firmy. Aby uzyskać więcej informacji o Kanale Partnerskim Infora, proszę odwiedzić stronę www.infor.com/company/partners/recruitment/.


O firmie Infor
Infor jest wiodącym dostawcą oprogramowania i usług dla biznesu, pomagającym ponad 70 000 klientom w 164 krajach usprawniać ich operacje biznesowe i stymulować wzrost. Aby dowiedzieć się więcej o firmie Infor, proszę odwiedzić stronę http://pl.infor.com/

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.