Skip to Content

Infor jmenuje nového country manažera pro Českou Republiku

Czech Republic – March 03, 2008, 03:00 AM

Společnost Infor dnes oznámila jmenování Václava Jakoubka na pozici generálního ředitele českého zastoupení společnosti Infor. Václav Jakoubek bude zodpovědný za obchodní rozvoj firmy Infor prostřednictvím jak přímých tak i nepřímých prodejních kanálů. Vedle České republiky bude také řídit zastoupení Infor v Polsku, přičemž bude rovněž podporovat organický růst společnosti ve východní Evropě.

„Václav Jakoubek je vysoce respektovanou osobností v prostředí byznys komunity ve svém regionu,“ řekl Keith Deane, prezident společnosti Infor v oblasti EMEA. „Jeho přehled o trhu a hluboké zkušenosti posílí naše pozice v regionu. Jsme skutečně potěšeni, že jej získáváme do svého týmu.“

V minulosti byl Václav Jakoubek jedním ze spoluzakladatelů společnosti JBA, s.r.o., významné softwarové společnosti, jež byla v roce 2001 odkoupena firmou GEAC. Po této akvizici Václav Jakoubek odešel ze společnosti a založil ADASTRA Logistica, s.r.o., společnost zaměřenou na distribuci a podporu logistického softwaru a služeb. Před nynějším nástupem do společnosti Infor pracoval jako International Enterprise Account Manager ve firmě Hewlett-Packard v Praze, kde řídil obchodní týmy a pro největšího zákazníka HP – společnost DHL.

„Řídit obchodní aktivity Infor v České republice je pro mě další velkou výzvou. Infor si vytvořil na českém trhu skutečně silnou zákaznickou základnu a vybudoval velmi schopný a motivovaný tým lidí, kteří pomáhají zákazníkům řídit jejich byznys efektivním způsobem,“ řekl Václav Jakoubek. „Mým cílem je zlepšit viditelnost a pozici Infor na trhu skutečně podnikavých společností, které požadují podnikový software s integrovanou funkcionalitou splňující jejich obchodně-specifické požadavky.“

O společnosti Infor
Infor je dodavatelem softwaru pro společnosti a organizace. S obchodní expertízou, která je součástí všech řešení Infor, umožňuje podnikům všech velikostí se efektivněji a pružněji adaptovat na rychlé změny na globálním trhu. S více než 70 000 zákazníky mění Infor tradiční pohled na poskytovatele podnikového softwaru v oblasti uspokojování zákaznických požadavků. Více informací lze nalézt na www.infor.com či na http://cz.infor.com.

Infor
Tanja Hossfeld
+49 89 800611-115
tanja.hossfeld@infor.com

Myr Communication
Miroslav Fribert
+420-281 983 184
miroslav@myr.cz

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.