Skip to Content

Moravan Aviation zefektivní výrobu s řešením Infor

Czech Republic – October 23, 2007, 07:08 AM

Společnost Infor dnes oznámila, že společnost Moravan Aviation, český výrobce výcvikových, sportovních, akrobatických a cestovních letadel, bude implementovat řešení Infor ERP LN 6.1. Cílem nasazení řešení Infor je zvýšit kvalitu řízení všech procesů ve společnosti. Díky zavedení nového řešení společnost očekává, že zvýší svou ziskovost a zlepší zákaznické služby prostřednictvím redukce skladových zásob a lepšího přehledu o stavu objednávek a jejich plnění.

Společnost Moravan Aviation se implementací řešení LN rozhodla vyřešit klíčové výzvy v oblasti v IT, mezi které patří nízká digitalizace dat a omezený přístup k potřebným údajům. Infor ERP LN poskytne rychlejší shromažďování a analýzy dat pro kvalifikovanější obchodní rozhodování, dodržování termínů dodávek, efektivnější plánování a řízení výroby, zlepšení výrobních procesů a lepší spolupráci se zákazníky.

Společnost Infor oslovila Moravan Aviation především komplexností řešení Infor ERP LN 6.1 z hlediska potřeb zákazníka, korektní cenou, dobrými reference z leteckého průmyslu a vysokou úrovní expertízy pracovníků Infor. LN nabízí integrovanou expertízu z leteckého odvětví a nízké celkové náklady na vlastnictví. „Musíme dodržovat nejvyšší úroveň kvality našich produktů a služeb, abychom uspokojili poptávku našich zákazníků,“ řekl Doc. Ing. Ladislav Smrček, generální ředitel Moravan Aviation. „Řešení LN nám poskytuje takovou podporu obchodním procesům, která nám pomáhá tyto standardy dodržovat. Urychlením toku informací v reálném čase v celé společnosti zkrátíme dobu pro dodání výrobků na trh, zlepšíme spokojenost zákazníků a zvýšíme naši konkurenceschopnost.“

„Moravan Aviation patří mezi tradiční české výrobce, který v současnosti expanduje na mezinárodní trhy,“ řekl Tomáš Matějovský, Country Manager Infor Czech. „Infor ERP LN poskytuje integrované funkcionality, které podniky potřebují v rámci konkurence na globálních trzích. Jedná se o škálovatelné řešení, jednoduše implementovatelné a integrovatelné s dalšími řešeními podporující dlouhodobý růst podniku.“ Mezi hlavními přínosy řešení Infor ERP LN zákazník očekává především snížení skladových zásob, okamžitý přehled o stavu plnění zakázek a dodávek, a možnost kvalitního řízení všech významných procesů ve společnosti. LN navíc podporuje požadavky identifikace a dohledatelnosti produktů od nákupu až po předání zákazníkovi (včetně fáze provozu letadla), nebo kvalitní změnové řízení a sledování konfigurace produktů.

Infor ERP LN poskytuje obchodně specifické funkcionality v rámci škálovatelné, vícejazyčné, otevřené platformy pro výrobce z nejrůznějších odvětví jako strojírenství, high-tech či zpracování kovů. Obsahuje specifické funkcionality jako například reportování a audit výrobních cyklů a zásob, optimalizované třídění a konsolidace faktur, konsolidace nákupních požadavků do jedné objednávky, a nové výkazy s integrovanými nákupními a prodejními objednávkami.

O společnosti Moravan Avaition
Moravan Aviation s.r.o. je tradiční český výrobce výcvikových, sportovních, akrobatických a cestovních letadel značky ZLÍN, které doposud našly zákazníky v 60 zemí celého světa. Od roku 1934 bylo ve společnosti vyrobeno více než 5 600 letadel. Více informací lze nalézt na http://www.moravan.cz

O společnosti Infor
Infor je dodavatelem softwaru pro společnosti a organizace. S obchodní expertízou, která je součástí všech řešení Infor, umožňuje podnikům všech velikostí se efektivněji a pružněji adaptovat na rychlé změny na globálním trhu. S více než 70 000 zákazníky mění Infor tradiční pohled na poskytovatele podnikového softwaru v oblasti uspokojování zákaznických požadavků. Více informací lze nalézt na www.infor.com či na http://cz.infor.com.

Pro více informací kontaktujte:

Infor

Tanja Hossfeld

+49 89 800611-115

tanja.hossfeld@infor.com

Myr Communication

Miroslav Fribert

+420-281 983 184

miroslav@myr.cz

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.