Skip to Content

Infor ohlašuje 17% organický nárůst obratu z licencí za uplynulý rok a 16% nárůst za uplynulé čtvrtletí

Czech Republic – January 03, 2012, 11:26 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového softwaru s více než 70 000 zákazníky, ohlásila 17% nárůst obratu ze softwarových licencí během 12 měsíců ukončených k 30. listopadu 2011. Společnost rovněž zaregistrovala 16% organický nárůst licencí během druhého fiskálního čtvrtletí končícího 30. listopadu 2011. EBITDA marže se zvýšily na 27 % a zrychlil se nárůst nových zákazníků a subscription poplatků. Nárůst klíčového ERP segmentu činil ve druhém čtvrtletí 25 % v porovnání se stejným obdobím předcházejícího roku. Tyto silné finanční výsledky podtrhují výjimečnost uplynulého roku, který byl ve znamení transformace společnosti a investic do odvětvově specifických podnikových aplikací.

„Infor je jednou z nejinovativnějších organizací na světě, která se věnuje vývoji podnikového softwaru,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel Infor. „Podnikové procesy jsou stále složitější a dynamičtější, zatímco většina softwarových investic se přesunula do oblasti infrastruktury. Zákazníci pozitivně reagují na vlnu našich nových odvětvových funkcionalit, atraktivní uživatelské rozhraní a předintegrované sady Infor10. Infor bude nadále pokračovat ve strategii frekventovaných dodávek nových verzí detailních odvětvových řešení s cílem eliminovat náročné softwarové úpravy, zefektivňovat tvorbu lokalizací a poskytovat kontextovou obchodní inteligenci, s měřitelnými projektovými přínosy v řádu měsíců a nikoliv let.“

Uplynulých 12 měsíců ve společnosti Infor:

  • Nárůst počtu zákazníků – Infor získal během roku 2011 více než 2 500 nových zákazníků a rozšířil partnerství s více než 12 000 existujícími zákazníky. Rovněž došlo k rozšíření spolupráce v oblasti podpory a konzultačních služeb s více než 500 zákazníky. Mezi nové či existující zákazníci, kteří významně investovaly do produktů Infor v roce 2011, patří například společností Ferrari, BAE Systems MAI, Hitachi Automotive, Grief a Liberty Mutual.
  • Investice do vývoje – Infor přijal přes 500 nových softwarových vývojářů v roce 2011 a oznámil plány najmout dalších 75 vývojářů do svého Innovation Center, které bude umístěno v rámci nového ředitelství společnosti v New York City. Infor uvedl 69 nových produktů, 1 904 nových funkcionalit a zpracoval 2 001 zákaznických požadavků na vylepšení softwaru – což je o 70 % více než v předchozím roce.
  • Nová centrála – V listopadu 2011 Infor ohlásil přemístění svého ředitelství do New York City. Nové sídlo bude hostit Innovation Center, kde budou softwaroví vývojáři a grafičtí designéři pracovat na vytvoření intuitivního grafického uživatelského prostředí a na integraci sociálních aplikací do podnikových procesů.

Inovace produktové nabídky & strategická partnerství:

  • Inovovaná softwarová platforma – Společnost uvedla Infor10, novou generaci podnikového softwaru, jež nabízí lepší uživatelské prostředí a odvětvově specifické funkcionality. Její výkladní skříň, Infor10 Workspace, poskytuje zákazníkům možnosti jednotného přihlášení, jednotnou navigaci a vzhled napříč různými aplikacemi. Infor10 ION, odlehčená middlewarová technologie, propojuje a integruje aplikace Infor a aplikace třetích stran s cílem podpořit vyšší rychlost podnikových procesů prostřednictvím efektivnějšího sdílení dat.
  • Strategická partnerství – Vloni společnost Infor navázala partnerství se Salesforce.com, předním poskytovatelem v oblasti podnikového cloud computingu, a nabídla tři nové aplikace InForce, jež přenášejí výhody back-office aplikací do front office řešení a díky konceptu sociálního podniku podporují zákaznickou spolupráci a řídí růst. Kromě toho, jako součást dohody, Salesforce.com realizovala investici do technologií Infor v řádu milionů dolarů.

„Rok 2012 bude pro Infor velmi důležitý a my se na něj těšíme,“ dodává Charles Phillips. „Máme silný a motivovaný tým, trh hledající nové alternativy a fungující zákaznicky orientovanou strategii, která generuje růst.“

Další zdroje
Poznámka: pro přístup k online obsahu může být vyžadována registrace:

O společnosti Infor

Infor je přední poskytovatel podnikového softwaru a služeb, který pomáhá více než 70 000 zákazníků ve 164 zemích zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst. Více informací naleznete na www.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.