Skip to Content

Infor dodává Inforce Everywhere k propojení řešení Salesforce CRM s ERP

Czech Republic – March 12, 2012, 06:33 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového softwaru s více než 70 000 zákazníky, dnes ohlásila nabídku Inforce Everywhere přinášející výkon back-office systémů do front-office aplikací. Řešení Inforce Everywhere je nativně postaveno na Force.com, sociální podnikové platformě společnosti salesforce.com určené k tvorbě zaměstnaneckých sociálních aplikací. Integrací dat řešení Infor ERP se Salesforce CRM poskytuje Inforce Everywhere uživatelům komplexní pohled na zákazníky a pomáhá jim zvýšit prodej a dosáhnout vyšší zákaznické spokojenosti.

„Infor dokázal uvést Infor Everywhere na trh jen několik měsíců po navázání partnerství se salseforce.com, a to díky naši inovativní, odlehčené middlewarové platformě ION a flexibilitě Force.com,“ řekl Duncan Angove, prezident divize produktů a podpory ve společnosti Infor. „Kombinace ERP dat se Salesforce CRM prostřednictvím ION nám umožní dodávat zákazníkům hodnotu postupně, s tím jak budeme rozvíjet své partnerství se salesforce.com a nabízet nové funkcionality jako například Inforce Ordering a Inforce Marketing.“

Inforce Everywhere zpřístupňuje zákaznické informace z ERP systému v Salesforce CRM, přičemž dodává pracovníkům zodpovědným za kontakt se zákazníky detailní zákaznické informace, jako jsou například dodávky, faktury, pohledávky a návratnosti. Inforce Everywhere synchronizuje klíčová data jako kontakty, nabídky a objednávky s informacemi v ERP systému, což umožňuje realizovat kvalifikovanější, rychlejší a efektivnější procesy. Integrace Salesforce CRM s ERP znamená rychlejší implementaci, méně nákladů, minimální rizika a vyšší návratnost investic.

„Infor Everywhere využívá sociálních a mobilních funkcionalit a otevřenosti platformy Force.com k poskytnutí vysoké úrovně spolupráce a komunikace napříč celou společností,“ řekl Ron Huddleston, senior viceprezident, ISV & Channel, ze společnosti salesforce.com. „Infor Everywhere je skvělým příkladem toho, jak přední dodavatel podnikových systémů využívá sílu konceptu sociálního podniku k nabídce nové hodnoty svým zákazníkům.“

Klíčem k propojení ERP, CRM a jakýchkoliv dalších aplikací je Infor10 ION. Uživatelé mohou nyní vytvářet a spravovat kontakty a zákazníky jak v ERP, tak v CRM systémech – díky propojení přes jednotné rozhraní, jež pomáhá vyhnout se problémům s tradičními formami integrace a přitom nabídnout různé možnosti pro integraci dalších aplikací.

Partnerství mezi společnostmi Infor a salesforce.com poskytuje zákazníkům komplexní cloudovou aplikaci, která těží z hluboké integrace s řešením Infor ERP prostřednictvím odlehčené platformy Infor10 ION.

Řešení Inforce Everywhere je dostupné pro řešení Infor10 ERP Enterprise (LN), Infor10 Distribution iBusiness (A+) a Infor10 Distribution Business (SX.e) a dalšími ERP aplikacemi plánovanými pro příští rok.

O společnosti Infor
Infor je přední poskytovatel podnikového softwaru a služeb, který pomáhá více než 70 000 zákazníků ve 164 zemích zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst. Více informací naleznete na www.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.