Skip to Content

Infor rozšiřuje podporu pro odvětví poskytování servisních služeb směrem k rychlejším dodávkám, vyšší flexibilitě a větší přesnosti

Czech Republic – November 09, 2011, 04:48 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového softwaru s více než 75 000 zákazníky, ohlásila akvizici nové produktové řady společnosti Single Source Systems, partnera Infor a jednoho z předních dodavatelů řešení pro řízení servisních služeb. Získaná produktová řada zahrnuje řešení Service Management Plus (SM-Plus), SM-Plus Mobile a Workbench Suite. Začlenění těchto produktů do nabídky řešení Infor pomůže podnikům především z řad dealerů, distributorů a výrobců prostřednictvím přímého vztahu se společností Infor a těsného spojení produktů Single Source a Infor.

Novinky

 • Infor získal novou, komplementární produktovou řadu od společnosti Single Source Systems, partnera Infor a předního dodavatele řešení pro řízení služeb:
  • SM-Plus – umožňuje společnostem poskytujícím servisní služby vyrábět, distribuovat a servisovat komplexní a nákladná zařízení a zároveň řídit celý servisní cyklus daného zařízení.
  • SM-Plus Mobile – dovoluje technickým pracovníkům v terénu využívat notebooky či další mobilní zařízení ke vzdálenému přístupu ke kritickým informacím typu konfigurace zařízení, historie incidentů, historie servisních zásahů, stavu servisních smluv a dostupných náhradních dílů.
  • Workbench Suite – dovoluje uživatelům konsolidovat na rolích postavené obrazovky, výkonnostní metriky, navigační zástupce, průvodce procesními postupy a pokročilé vyhledávací/reportovací nástroje do jednoho snadno dostupného úložiště.
 • Po dokončení akvizice Infor plánuje dodávky výrazně vylepšených produktů a integraci těchto aplikací s klíčovými platformami Infor, což zákazníkům poskytne ještě hlubší synergii mezi produktovou řadou Single Source a existujícími produktovými nabídkami Infor. Některé z produktů řady SM-Plus byly specificky navrženy pro práci s řešení Infor10 ERP Business (SyteLine) a byly vyvinuty s využitím vývojářské sady nástrojů Mongoose firmy Infor.
 • Zákazníci, kteří pracovali se Single Source již dříve, získají přínosy vyplývající z pozice a stability společnosti Infor, která je třetím největším dodavatelem podnikových aplikací na světě, zaměřenou na produktové inovace a poskytování vysoké zákaznické hodnoty.
 • Zákazníci rovněž budou moci využít centrální podpory od jednoho dodavatele, což zkrátí kritickou dobu reakce a zefektivní přístup k produktové podpoře.

O společnosti Infor
Infor je přední poskytovatel podnikového softwaru a služeb, který pomáhá více než 75 000 zákazníků ve 164 zemích zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst. Více informací naleznete na www.infor.com.

Filed Under
 • Press Releases
Region
 • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.