Skip to Content

Stephan Scholl se stává prezidentem společnosti Infor

Czech Republic – April 19, 2012, 08:17 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámila, že Stephan Scholl byl jmenován prezidentem společnosti. Stephan Scholl bude zodpovědný přímo Charlesi Phillipsovi, výkonnému řediteli Infor. Před tímto jmenováním působil Stephan Scholl jako výkonný ředitel Lawson Software, až do 5. dubna 2012 přidružené společnosti Infor, kdy byly obě firmy oficiálně spojeny. Ve své nové roli bude Stephan Scholl zodpovědný za oblasti globálního prodeje, poradenství, partnerství, distribučního prodeje a telemarketingu, a kromě toho také za oblast strategických vztahů s velkými zákazníky.

Stephan Scholl začal pracovat ve společnosti Infor v prosinci 2010 jako výkonný viceprezident v oblasti globálních obchodních operací a následně přešel do pozice výkonného ředitele Lawson. Předtím byl Scholl generálním manažerem divize Utilities Global Business ve společnosti Oracle, kde pomáhal získat utilitním řešením Oracle vedoucí pozici na trhu a hrál důležitou roli v řízení „zelené“ strategie společnosti. V letech 2006 – 2009 řídil Scholl poradenskou skupinu Oracle v Severní Americe.

„Více než 10 let jsem byl svědkem Stephanových úspěchů, růstu úrovně jeho obchodní expertízy, znalostí specifických odvětví a zaměření na rychlost a inovace u našich zákazníků,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel společnosti Infor. „Vůdčí role Stephana byla klíčovým faktorem našich posledních úspěchů ve společnosti Infor, mezi které řadíme pět čtvrtletí v řadě s dvouciferným nárůstem prodeje licencí, a proto jsem rád, že můžeme ocenit jeho skvělou práci jmenováním do pozice prezidenta.“

Stephan Scholl bude pracovat v prezidentské pozici společně s Duncanem Angovem, jež je zodpovědný za vedení vývoje a podpory. Stephan Scholl bude sídlit v nové centrále Infor v Sillicon Alley v New Yorku, která má být dle plánu otevřena tento rok.

O společnosti Infor
Infor je třetí největší poskytovatel podnikových aplikací a služeb, který pomáhá více než 70 000 velkým a středně velkým zákazníkům zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst v celé řadě odvětví. Více informací naleznete na www.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.