Skip to Content

Infor volí Microsoft jako preferovanou technologii a dodavatele nástrojů pro softwarová řešení Infor

Czech Republic – June 22, 2010, 18:00 PM

Společnost Infor, přední dodavatel podnikového softwaru pro středně velké společnosti, dnes oznámila, že své klíčové podnikové aplikace úzce propojí se širokou škálou komplementárních produktů firmy Microsoft a vytvoří tak softwarová řešení, která mohou středně velké společnosti snadněji implementovat a využívat.

Novinky

 • Softwarová řešení Infor nové generace, která využívají nástroje a technologie Microsoft budou určena pro:
  — Využívání jednotného, intuitivního grafického rozhraní provozovaného na platformě Microsoft SharePoint 2010 pro větší komfort koncového uživatele při práci se všemi aplikacemi
  — Užší integraci populárních serverových produktů a standardních technologií Microsoft, které umožní IT oddělením rychlejší rozvoj řešení Infor a jejich snadnější správu
  — Využití služeb Infor ION™ ke vzájemné spolupráci aplikací, sdílení a správě dat pro efektivnější a bezpečnější informační toky
 • Produkty a technologie Microsoft, které budou integrovány s aplikacemi Infor, zahrnují:
  — Microsoft SharePoint® 2010 jako základ jednotných portálových rozhraní pro příslušné aplikace Infor
  — Microsoft Silverlight® pro dynamické grafické prvky rozhraní
  — Microsoft SQL Server® jako preferovaná databáze Infor
  — Microsoft Reporting Services jako součást strategie Infor Business Intelligence v celém produktovém portfoliu
  — Služba Microsoft Single Sign-On k ukládání a mapování přihlašovacích údajů v příslušných aplikacích Infor
  — Microsoft Windows Server® jako preferovaný operační systém on-premise
 • Infor rovněž plánuje dodávat přednastavené reporty, panely a analytiku provozované v rámci Microsoft SharePoint 2010, které pomohou snížit náklady zákazníků na implementaci a aktualizaci jejich reportingu. Budou integrovat kmenová data z aplikací Infor prostřednictvím Infor ION s ověřenými službami Microsoft Reporting Services a analytickými funkcionalitami.
 • Infor také očekává, že propojením s technologiemi Microsoft urychlí uvádění nových produktů, protože umožní rozsáhlejší opakované využití softwarových komponent, větší standardizaci technologií u příslušných aplikací Infor a menší složitost softwarových infrastruktur.

Co říká Microsoft
„Ve společnosti Infor vidíme vedoucího partnera, který využívá platformu Microsoft k zajištění jednoduchosti a flexibility pro vyšší zákaznickou hodnotu,” řekl Walid Abu-Hadba, vicepresident divize Developer and Platform Evangelism, ve společnosti Microsoft. „Podniky vyžadují efektivnější, integrovaná řešení, která pomáhají řídit jejich podnikové procesy, a prostřednictvím integrace Microsoft SQL Server 2008 R2, Silverlight a SharePoint 2010 do svých řešení bude Infor pomáhat podnikům všech velikostí - od malých a středních po největší korporace – zlepšovat jejich efektivitu a snižovat náklady efektivnějším způsobem využívání podnikového softwaru.”

Co říká Altimeter Group
„Společnost Microsoft je podle naší ankety u 74,6% předních obchodních a IT společností vnímána jako jeden z neutrálních a důvěryhodných dodavatelů,” řekl R “Ray” Wang, zakládací partner a analytik Altimeter Group. „Zatímco se technologie Microsoft těší opakovanému zájmu a investicím mezi zákazníky, partnery i klíčovými výrobci technologií, zákazníci Infor by se měli těžit ze spolupráce s touto společností, která zjednoduší rozvoj aplikační infrastruktury a usnadní její využívání.”


Co říká Infor
„Oblast podnikového softwaru se nachází na křižovatce,” řekl Jim Schaper, prezident a výkonný ředitel Infor. „Dodavatelé podnikového softwaru po příliš dlouhou dobu nesplňovali potřeby středně velkých společností, které jsou stále více frustrovány vysokými náklady a komplikovaností tradičních podnikových aplikací vytvářených pro korporace s obratem několika miliard dolarů. Integrováním bohaté funkčnosti aplikací Infor a intuitivních technologií Microsoft budeme schopni poskytovat středně velkým společnostem rychlá a nenákladná řešení, která splní jejich požadavky na funkčnost a snadné využití. Tato kombinace výkonu a jednoduchosti je směr, kterým náš segment dnes ubírá.”

Další zdroje

 • Více informací ohledně Infor ION najdete na www.infor.com/company/ION
Filed Under
 • Press Releases
Region
 • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.