Skip to Content

Aplikacja Infor 10 Financials Business (SunSystems) uzyskuje certyfikat zgodności z IFRS.

Germany – October 20, 2011, 04:03 AM

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych, obsługujący ponad 70 000 klientów, ogłosił dzisiaj, że firma BDO Audit & Assurance B.V., lider w dziedzinie księgowości, podatków, doradztwa finansowego i konsultingu, przyznała aplikacji Infor10 Financials Business (SunSystems) certyfikat zgodności ze standardami IFRS (International Financial Reporting Standards – międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej). Certyfikat ten jest rezultatem szerokiego audytu badającego zgodność, niezawodność i ciągłość możliwości aplikacji Infor10 Financials Business w kontekście IFRS. Certyfikacja udowadnia, że system umożliwia firmom dostosowanie się oraz ciągłe utrzymywanie się w standardach IFRS.

Infor10 Financials Business umożliwia uzyskanie zgodności z IFRS niezależnie od miejsca, struktur organizacyjnych czy istniejących systemów biznesowych danej firmy. Rozwiązanie to może być wykorzystane w całym przedsiębiorstwie jako jedyna aplikacja do zarządzania finansami, może też pracować w poszczególnych jednostkach biznesowych i oddziałach, zapewniając zgodność z IFRS i wspomagając inne aspekty sprawozdawczości i analityki.

Fakty

  • Otwarta architektura aplikacji Infor10 Financials Business umożliwia integrację z istniejącymi systemami ERP, finansowymi i innymi, zapewniając możliwości globalnego raportowania i analityki w efektywny kosztowo sposób.
  • Infor10 Financials Business ułatwia sprostanie wymaganiom multi-sprawozdawczości. Oprócz IFRS, aplikacja usprawnia raportowanie i współdziała z lokalnymi zasadami GAAP (Generally Accepted Accounting Principles - ogólnie przyjęte zasady księgowania) oraz wymogami podatkowymi i innymi wymogami sprawozdawczości i analityki finansowej.
  • Wdrożenie Infor10 Financials Business w celu zapewnienia zgodności z IFRS zapewnia większą przejrzystość finansową i operacyjną, co skutkuje w podejmowaniu lepszych, opartych na faktach, decyzji.
  • Infor10 Financials Business – przetestowana i konfigurowalna aplikacja zapewniająca zgodność z IFRS i z innymi wymogami sprawozdawczości - redukuje ryzyko i ulepsza kontrolę finansową firmy.
  • Ponad 9000 klientów w ponad 150 krajach na świecie korzysta z aplikacji Infor10 Financials Business (SunSystems).

Opinia BDO
„System Infor10 Financials Business jest zgodny z IFRS i profesjonalnie przygotowany by zapewnić firmom dostosowanie i ciągłe utrzymywanie się w złożonych standardach” – powiedział Jur de Vries, Partner Information Technology w BDO Audit & Assurance B.V. „Obecnie ponad 100 krajów na świecie wymaga zgodności z IFRS, dlatego też systemy takie jak Infor10 Financials Business stały się niezbędnym narzędziem dla każdej firmy z międzynarodową działalnością. Rozwiązanie Infor10 Financials Business pozwala firmom w strategiczny sposób podjąć wysiłki w celu zapewnienie zgodności, pokonując jedne z największych problemów globalnej działalności. Dla firm, które podejmują aktywne działania w związku z IFRS, proces ten okaże się prostszy i mniej kosztowny.”

Opinia Infor
„Certyfikat zgodności z IFRS dla Infor10 Financials Business, przyznany przez BDO, jest potwierdzeniem naszej zdolności zapewniania klientom narzędzi do ulepszania wyników działalności i redukowania ryzyka” – powiedział Rod Radojewic, dyrektor ds. rozwiązań w Infor. „To, co wyróżnia aplikację Infor10 Financials Business, to jej możliwości globalnego zarządzania finansami, wielowymiarowe raportowanie i analityka, rozszerzone możliwości finansowe oraz ujednolicona księga główna, która zapewnia szybszy dostęp do kluczowych informacji biznesowych.”

O firmie Infor
Infor jest wiodącym dostawcą aplikacji biznesowych i usług, pomagającym 70 000 klientów w 164 krajach ulepszyć operacje biznesowe i przyspieszyć rozwój. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie http://pl.infor.com.

O firmie BDO
BDO jest piątą co do wielkości siecią państwowych firm księgowych na świecie, zatrudniającą ponad 46000 pracowników w ponad 119 krajach. Firma koncentruje się na pomaganiu swoim klientom zarządzać zmieniającymi się warunkami ekonomicznymi, zapewniając wysokiej jakości porady i usługi. Więcej informacji znajduje się na stronie http:// www.bdointernational.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.