Infor rozšiřuje nabídku řešení pro pohostinství akvizicí společnosti Easy RMS

Czech Republic – June 13, 2012, 11:08 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, dnes oznámila akvizici Easy RMS, předního poskytovatele SaaS softwaru pro řízení příjmů pro podniky v odvětví pohostinství. Společnost Easy RMS se sídlem v Londýně, rozšiřuje nabídku řešení Infor10 Hospitality s cílem poskytnout špičkovou funkcionalitu pro řízení příjmů umožňující hotelům optimalizovat cenotvorbu pokojů tak, aby maximalizovaly obsazenost a ziskovost.

Novinky

  • Infor získal formou akvizice společnost Easy RMS, předního poskytovatele softwaru pro řízení příjmů s sídlem v Londýně. S více než 1 200 zákazníky v 61 zemích v Americe, EMEA a v Asii-Pacifiku představuje Easy RMS silné komplementární řešení k existujícím globálním systémům Infor v odvětví pohostinství.
  • Akvizice Easy RMS dále upevňuje pozici firmy Infor jako předního poskytovatele komplexních aplikačních sad pro odvětví pohostinství začleněním robustní funkcionality pro řízení příjmů s podporou procesů recepce, rezervace, úklidu, správy zařízení, řízení událostí, prodeje a marketingu, lidských zdrojů a dalších – dostupné jak v cloudu tak on-premise.
  • Zákazníci Easy RMS získají přínosy z tohoto partnerství díky síle a stabilitě společnosti Infor, která je třetím největším poskytovatelem podnikových aplikací na světě se zaměřením na produktové inovace zvyšování a zákaznické hodnoty. Vedle toho zákazníci budou moci využívat oceňované služby podpory Xtreme Support.


„Infor stále hledá nové způsoby, jak nabízet své produkty a zdroje zákazníkům a zájemcům z odvětví pohostinství a pomoci jim řídit růst příjmů při zlepšené ziskovosti. Easy RMS je pro tyto účely dokonalým řešením,“ řekl Stewart Applbaum, senior viceprezident a generální manažer v oblasti pohostinství ve společnosti Infor. „Easy RMS je ideálním doplňkem systémů Infor a její cloudová si strategie skvěle rozumí s produktovou strategií Infor v odvětví pohostinství. Zákazníkům poskytne bohatá řešení, která pomáhají zjednodušit zavádění, řízení a náklady spojené se správou hotelových aktivit.“

O společnosti Infor
Infor je třetí největší poskytovatel podnikových aplikací a služeb, který pomáhá více než 70 000 velkým a středně velkým zákazníkům zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst v celé řadě odvětví. Více informací naleznete na www.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.