Infor v průzkumu Ventana Research mezi nejvýše hodnocenými dodavateli

Czech Republic – June 25, 2012, 08:47 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, dnes oznámila, že společnost Ventana Research vyhodnotila Infor mezi nejlepšími dodavateli softwaru v rámci svého žebříčku 2012 Value Index v oblasti řízení finanční výkonnosti (Financial Performance Management - FPM). Index analyzuje schopnost dodavatelů plnit požadavky zákazníků na software, který podporuje oblast FPM. Infor v této oblasti dosáhl hodnoty 88 %, čímž se zařadil mezi nejvýše hodnocené softwarové dodavatele.

K sestavení tohoto žebříčku společnost Ventana Research hodnotila software v sedmi klíčových kategoriích – využitelnost, správa, spolehlivost, funkcionalita, adaptabilita, hodnocení dodavatele a celkové náklady na vlastnictví & návratnost investic.

„Infor je tradičním lídrem v oblasti řízení finanční výkonnosti,“ řekl Robert Kugel, senior viceprezident společnosti Ventana Research. „Softwarová Sada FPM od společnosti Infor je obzvláště výkonná v oblasti plánování, rozpočtování a predikování, přičemž pomáhá propojit podnikové strategie s operativními procesy, generovat pohledy a informace, které mohou být využity ke zvýšení produktivity, řízení nákladů a zvyšování obratu.“

Řešení Infor10 Corporate Performance Management poskytuje podnikům větší transparentnost, zlepšuje kvalitu plánování, rozpočtování a reportování a obsahuje následující moduly: Infor10 CPM Planning, Budgeting and Forecasting, Infor10 CPM Financial Consolidation, Infor10 CPM Strategy Management a Infor10 CPM Reporting and Analysis.

Pro více informací prosím navštivte: http://www.infor.com/solutions/pm/


O společnosti Infor
Infor je třetí největší poskytovatel podnikových aplikací a služeb, který pomáhá více než 70 000 velkým a středně velkým zákazníkům zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst v celé řadě odvětví. Více informací naleznete na www.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.