Skip to Content

Společnost A. Schulman standardizuje své celosvětové obchodní procesy prostřednictvím řešení Infor

Czech Republic – July 13, 2012, 14:22 PM

Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, dnes oznámil, že společnost A. Schulman, Inc., přední mezinárodní dodavatel na zakázku vyráběných sloučenin, předsměsí a pryskyřic, bude jako standard pro své celosvětové podnikání používat jednotný systém ERP - Infor10 ERP iEnterprise (LX). Řešení Infor10 ERP iEnterprise nahradí rozmanité ERP systémy a zajistí společné obchodní postupy a globální přehled o procesech firmy v Americe, Evropě, Asii a Tichomoří. A. Schulman zároveň implementuje řešení Infor10 ION, odlehčenou middleware platformu, zajišťující integraci a plynulý tok dat mezi řešením ERP iEnterprise a dodatečnými aplikacemi pro podporu výrobní dokonalosti.

„Jednotný celosvětově užívaný ERP systém umožní společnosti A. Schulman přejít na společné obchodní postupy a vytvořit lepší přehled o provozu,“ řekl Joe Gingo, předseda, prezident a CEO společnosti A. Schulman, Inc. „Potřebovali jsme převést naše globální procesy na jednotný systém. Po zhodnocení řešení Infor10 ERP iEnterprise a platformy a strategie ION, bylo zřejmé, že právě Infor je ideálním partnerem pro nás.“

A. Schulman bude vedle ERP řešení iEnterprise používat platformu ION k integraci dalších aplikací a modulů včetně: Infor10 Demand Planning, Infor10 Advanced Planning a Infor SCM Advanced Scheduling. Společnost A. Schulman si zároveň vybrala sadu Infor Education Performance Accelerator Kit (EPAK), komplexní školicí a podpůrnou aplikaci pro koncové uživatele.

Program Infor Flex Exchange umožní společnosti A. Schulman upgradovat starší verze systémů Infor ERP na řešení Infor10 ERP iEnterprise za cenově výhodnějších podmínek. Společnost A. Schulman plánuje postupnou globální implementaci řešení ERP iEnterprise.

O společnosti A. Schulman
Společnost A. Schulman, se sídlem v Akronu ve státě Ohio, je předním mezinárodním dodavatelem vysoce účinných směsí z plastů a pryskyřic. Tyto materiály mají široké uplatnění u výroby obalů a ve spotřebním, průmyslovém a automobilovém odvětví. Firma má přibližně 3100 zaměstnanců a 35 výrobních provozoven po celém světě. Společnost A. Schulman vykázala za fiskální rok, končícím 31. srpna 2011, čisté tržby ve výši 2,2 miliardy dolarů. Další informace naleznete na adrese: www.aschulman.com.

O společnosti Infor
Infor je třetí největší poskytovatel podnikových aplikací a služeb, který pomáhá více než 70 000 velkým a středně velkým zákazníkům zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst v celé řadě odvětví. Více informací naleznete na www.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.