Skip to Content

Společnost BDO certifikovala software Infor10 Corporate Performance Management dle standardů IFRS

Czech Republic – July 16, 2012, 06:13 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, dnes oznámila, že BDO Audit & Assurance B.V.,přední účetní, daňová, finančně poradenská a konzultační organizace, certifikovala aplikaci Infor10 Corporate Performance Management (CPM) dle mezinárodních standardů v oblasti finančního reportingu (International Financial Reporting Standards, IFRS). Aby software Infor10 CPM mohl získat certifikaci, BDO provedla jeho rozsáhlý audit a audit jeho schopnosti vyhovět požadavkům IFRS v oblasti spolehlivosti a obchodní kontinuity.

Infor10 Corporate Performance Management poskytuje společnostem lepší přehled a kontrolu v rámci podniku, pomáhá jim účinně reportovat, plánovat a vylepšovat výkonnost podniku pomocí nástrojů pro tvorbu rozpočtů, predikování, plánování, tvorbu finanční konsolidace, strategické plánování, reportování a analýzy. Dnes je tato komplexní aplikace certifikovaná podle IFRS a nabízí rozšířené možnosti v oblasti mezinárodního reportování a analýz v prostředí různých zemí, organizačních struktur, systémů pro vedení hlavní účetní knihy a ERP systémů. Cílem je méně případů narušení kontinuity a zlepšení obchodních procesů.

Komentář BDO:
„Infor10 CPM je navržen k tomu, aby umožnil organizacím vyhovět standardům IFRS,” řekl Jur de Vries, IT manažer ve společnosti BDO Audit & Assurance B.V. „Protože množství zemí, které přijímají standardy IFRS, stále roste, aplikace jako Infor10 CPM se stávají nutností v každé organizaci s globálním provozem, požadavky na IFRS a dalšími zákonnými požadavky v oblasti reportování.”

Komentář Infor
„Implementace Infor10 Corporate Performance Management pomáhá zajistit kompatibilitu podle IFRS a poskytuje vyšší finanční a provozní transparentnost, takže společnosti mají přesné informace rychleji a mohou realizovat lepší rozhodnutí vycházející z faktů,” řekl Rod Radojevic, produktový ředitel ve společnosti Infor. „Bez ohledu na odvětví, aplikace Infor10 CPM pomáhají našim zákazníkům pohybovat se ve složitém podnikatelském prostředí s informacemi, na kterých závisejí a kterým věří.“

O společnosti BDO
BDO je pátá největší síť veřejně obchodovaných účetních firem na světě, zaměstnává přes 46 000 lidí ve 119 zemích. Trvale se soustřeďuje na pomoc svým klientům, aby se neztratili ve stále se měnícím světě hospodářských a obchodních požadavků, a to poskytováním kvalitních rad a služeb. Pokud se o společnosti BDO chcete dozvědět víc, podívejte se na www.bdointernational.com.

O společnosti Infor
Infor je třetí největší poskytovatel podnikových aplikací a služeb, který pomáhá více než 70 000 velkým a středně velkým zákazníkům zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst v celé řadě odvětví. Více informací naleznete na www.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.