Skip to Content

Firmy Infor i Ciber nawiązują partnerstwo aby zapewnić klientom indywidualne rozwiązania i wymierne korzyści.

Poland – July 05, 2012, 00:00 AM

Infor, wiodący dostawca oprogramowania dla biznesu, obsługujący ponad 70 000 klientów oraz Ciber, globalna firma konsultingowa z branży IT, nawiązały współpracę, mającą na celu przyspieszenie implementacji i zwiększenie liczby przeszkolonych konsultantów obsługujących aplikacje Infor. Obie firmy kładą nacisk na specjalizacje branżowe i w ramach współpracy będą dostarczać usługi programowe oraz zaawansowane metody wdrożenia, które 7 000 konsultantów firmy Ciber wykorzysta, aby przyśpieszyć proces implementacji aplikacji firmy Infor.

Działy serwisowania sprzętu, zarządzania i specjaliści wynajmu jako pierwsi odczują korzyści płynące z partnerstwa. Oparcie na produkcie M3 Infor oraz doświadczenie konsultingowe Ciber sprawia, że rozwiązanie jest zaprojektowane pod kątem szybkiego wdrożenia, co pozytywnie wpływa na wartość biznesową dla klientów. Aplikacja Infor M3 dostarcza narzędzi niezbędnych do zarządzania pełnym spektrum działań w organizacjach zajmujących się tworzeniem, przemieszczaniem oraz utrzymywaniem produktów, w tym z branży dystrybucji, zarządzania serwisowaniem i wynajmem sprzętu, modowej, spożywczej, a także produkcyjnej. To zintegrowane rozwiązanie pozwala firmom monitorować procesy w całej organizacji, w tym zarządzanie aktywami, łańcuch dostaw, relacje z klientami i dostawcami, produkcję oraz zarządzanie finansami. M3 konsoliduje wszystkie wymienione aspekty w jeden mechanizm zarządzania, dzięki czemu firmy mogą szybciej reagować na dynamiczne zmiany rynkowe.

„Strategia firmy Infor polegająca na dostarczaniu klientom wyspecjalizowanych rozwiązań branżowych wymaga współpracy strategicznej ze sprawdzonymi liderami branży,” skomentował Stephan Scholl, wiceprezes firmy Infor. „Firma Ciber jest dla nas idealnym partnerem, ponieważ jej bogate doświadczenie w kluczowych dla nas branżach, takich jak: wyposażenie, produkcja, dystrybucja, ochrona zdrowia i sektor publiczny pomoże klientom w szybszym osiąganiu korzyści z inwestycji.”

„Współpraca firm Infor i Ciber łączy w sobie wiodące oprogramowanie z doświadczeniem w sprawnych wdrożeniach, przynosząc klientom bezpośrednią korzyść. W Ciber mierzymy sukces w ten sam sposób, co nasi klienci – poprzez wyniki. Wraz z firmą Infor będziemy dostarczać prekonfigurowane rozwiązania, które znacznie skrócą czas i zwiększą skalę wdrożenia oraz pomogą osiągnąć wymierne wyniki finansowe,” powiedział Dave Peterschmidt, CEO firmy Ciber.

Współpraca firm Ciber i Infor rozpoczęła się w 1995 roku, kiedy to Ciber nawiązała partnerstwo z Lawson Software, którą rok temu przejął Infor. Jako jeden z największych partnerów firmy Infor będących integratorami systemów, Ciber implementuje projekty przekształceń biznesowych poprzez kalibrację procesów biznesowych i zarządzanie zmianą, jak również poprzez funkcjonalne i techniczne usługi wspierające aplikacje i technologie Infor. Ciber oferuje rozwiązania wspierające budżetowanie, procesy i analizy finansowe, zarządzanie kapitałem ludzkim, oraz systemy produkcji i dystrybucji. Dodatkowo Ciber wnosi również doświadczenie w kilku istotnych z punktu widzenia firmy Infor segmentach branżowych. Eksperci Infor w zespole Ciber mają rozszerzone możliwości obsługi systemów klienckich, w postaci ponad dwóch milionów godzin konsultingowych.

O firmie Infor
Infor to trzeci na świecie pod względem wielkości dostawca aplikacji i usług dla przedsiębiorstw, pomagający ponad 70 000 dużych i średnich przedsiębiorstw z różnorodnych branż usprawniać ich operacje biznesowe i stymulować wzrost.
Aby dowiedzieć się więcej o firmie Infor, proszę odwiedzić stronę http://pl.infor.com/

O firmie Ciber
Ciber jest globalną firmą konsultingową działającą w branży IT. Zatrudnia ponad 7 tysięcy konsultantów w Ameryce Północnej, Europie i rejonie Azji/Pacyfiku. Roczne przychody Ciber sięgają kwoty ok. miliarda USD. Ciber jest firmą skoncentrowaną na kliencie, a jej główną siłą napędową są wyniki. Ciber nawiązuje współpracę z firmami i innymi podmiotami, opracowując strategie technologiczne oraz rozwiązania, które przynoszą im wymierne korzyści biznesowe. Firma Ciber została założona w 1974 i jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE: CBR).
Aby dowiedzieć się więcej o firmie Ciber, proszę odwiedzić stronę www.ciber.com/pl/

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.