Skip to Content

Infor zwiększy sieć partnerów handlowych w Polsce

Poland – July 10, 2012, 03:23 AM

Infor, wiodący dostawca oprogramowania dla biznesu, obsługujący ponad 70 000 klientów, ogłosił plany zwiększenia liczby polskich partnerów w kanale sprzedaży w programie Infor Partner Network (IPN). Wybór nowych partnerów będzie uwzględniał osoby odpowiedzialne za dystrybucję systemów Infor10 ERP Business (SyteLine) oraz Infor10 Corporate Performance Management (CPM) na terenie całej Polski.

Główne fakty

  • Infor planuje zwiększyć liczbę partnerów z Polski w programie Infor Partner Network, koncentrując się na wyborze partnerów specjalizujących się w produkcji dyskretnej na terenie całej Polski
  • IPN to globalny program partnerski, który obejmuje grupę ludzi, systemów i usług. Głównym celem programu jest zapewnienie najwyższej jakości wsparcia dla partnerów handlowych firmy Infor.
  • Partnerzy firmy Infor czerpią liczne korzyści z uczestnictwa w programie partnerskim, takie jak: konkurencyjne opłaty prowizyjne, premie za dobre wyniki, możliwość uczestniczenia w kompleksowym programie szkoleń i certyfikacji. Ponadto mają możliwość korzystania z programu Market Development Funding (MDF), który pomaga partnerom biznesowym poczynić nowe inwestycje związane działalnością firmy.
  • Dyrektor ds. Globalnych Sojuszy i Partnerstw w firmie Infor, Jeff Abbott, za główny cel stawia sobie zwiększenie przychodów firmy w kanale sprzedaży. Program IPN oraz nowi partnerzy z Polski, są kluczowymi czynnikami, które znacząco mogą przyczynić się do wzrostu przychodów przedsiębiorstwa.


Wypowiedź firmy Boldfield – nowego członka Sieci Partnerów Infor (IPN)

„Dołączyliśmy do programu IPN z prostego powodu – firma Infor zapewniła nam niezbędne narzędzia, zasoby i profity finansowe, które pomagają nam szybko i rentownie rozwijać oraz prowadzić zrównoważony biznes, bazujący na produktach firmy Infor,” powiedział Iain McFarlane, Dyrektor Techniczny w firmie Boldfield. „Począwszy od stymulacji popytu, poprzez sprzedaż, dostawę i wsparcie, opieramy się na firmie Infor. Co więcej, rozwój branży produkcyjnej plasuje nas na bardzo silnej pozycji na rynku.”

Wypowiedź firmy Infor

„Jesteśmy trzecim pod względem wielkości producentem systemów dla przedsiębiorstw na świecie – tylko w tym roku pozyskaliśmy ponad 36 nowych partnerów w regionie EMEA”, skomentował Mariusz Siwek, Regional Channel Manager, CEE w firmie Infor. „To dobry moment na poszerzenie ich grona w Polsce w ramach nowego programu partnerskiego – Infor Partner Network. Zapraszamy do programu, który pozwala skutecznie oferować nasze sprawdzone branżowo systemy ERP, SCM, PM teraz oferowane w nowej technologii INFOR10, która pomaga naszym klientom wprowadzać innowacje i osiągać przewagę konkurencyjną jeszcze szybciej.”

O firmie Infor
Infor to trzeci na świecie pod względem wielkości dostawca aplikacji i usług dla przedsiębiorstw, pomagający ponad 70 000 dużych i średnich przedsiębiorstw z różnorodnych branż usprawniać ich operacje biznesowe i stymulować wzrost.
Aby dowiedzieć się więcej o firmie Infor, proszę odwiedzić stronę http://pl.infor.com/

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.