Skip to Content

Infor uzavřel nové distribuční partnerství se společností ePLICAR

Czech Republic – September 03, 2012, 04:17 AM

Společnost Infor dnes oznámila, že se firma Eplicar připojila k programu Infor Partner Network (IPN) a bude dodávat podnikový aplikační software Infor a poskytovat další služby. ePLICAR se zaměři na prodej a služby spojené s aplikacemi Infor LN, a Infor EPM (Enterprise Performance Management) v České republice. Infor je třetí největší poskytovatel podnikových aplikací a služeb s vice než 70 000 zákazníky. Přibližně jedna čtvrtina obratu ze softwarových licencí je generována prostřednictvím prodejního kanálu v rámci partnerské sítě IPN.

Novinky

  • Uzavřením nového partnerství se společností ePLICAR Infor posiluje svou přítomnost v České republice a své zaměření na automobilový průmysl v regionu. Mezi zákazníky společnosti ePLICAR se například řadí Faurecia, Hella, SAS Autotechnik, Knorr Bremse a další.
  • Infor je tradičním dodavatelem řešení do automobilového průmyslu, k uživatelům řešení Infor LN v České republice se řadí například Motorpal, ROMPA CZ nebo Daido Metal, v oblasti řešení business intelligence pak například společnost Gumotex.
  • IPN je program, který se zaměřuje na pomoc distribučním partnerům Infor s cílem úspěšného podnikání s produkty a službami Infor a poskytování zákaznické podpory nejvyšší kvality.
  • V roce 2012 Infor doposud ohlásil rekordní počet inovací včetně více než stovky nových produktů plánovaných k uvedení do konce letošního roku. Tyto inovace dále zahrnují odvětvové sady Infor10 Industry Suites, specializované aplikace postavené na integrační technologii Infor ION využívající otevřených standardů k integraci Infor a non-Infor aplikací, a technologie Infor Workspace. Designed expressly for the unique demands of a specific industry, Odvětvové sady Infor10 Industry Suites, specificky navržené s ohledem na jedinečné potřeby jednotlivých odvětví, jsou již a minimalizují potřebu rozsáhlých dodatečných úprav, které často vedou k dlouhým a nákladným implementacím.

Komentář ePLICAR
„Společnost Infor je na českém trhu vnímána jako tradiční dodavatel softwarových aplikací specificky přizpůsobených požadavkům výrobních odvětví,“ řekl Jiří Obermaier, jednatel ze společnosti ePLICAR. „Zejména v automobilovém průmyslu má díky svým řešením a jedinečnému know-how silnou pozici, a proto byla pro naši firmu zaměřující se na automotive přirozenou volbou. Nyní budeme moci českým a slovenským výrobcům poskytovat produkty a služby v ještě větší šíři a vyšší kvalitě a především větší komplexnost řešení.“

Komentář Infor
„Jsme rádi, že můžeme přivítat tým společnosti ePLICAR i s jeho hlubokými zkušenostmi z automobilového odvětví v komunitě našich partnerů,“ řekla Monika Vitásková, manažerka pro nepřímý prodej Infor Česká republika. „ePLICAR je partner, který svým zákazníkům poskytuje specifickou expertízu a vysokou přidanou hodnotu, díky kterým umožňuje výrobním podnikům zefektivňovat své podnikání a lépe konkurovat na trhu.“

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.