Skip to Content

Infor powołał Nedzada Fajica na stanowisko Dyrektora na region DACH i CEE

Poland – September 11, 2012, 00:00 AM

Infor, wiodący dostawca oprogramowania dla biznesu, obsługujący ponad 70 000 klientów, poinformował że Nedzad Fajic, pełniący do tej pory funkcję Dyrektora na region DACH, został powołany do nadzorowania również całego regionu CEE. W nowej roli, będzie prowadził działalność biznesową firmy Infor nie tylko w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, ale także w krajach bałtyckich, na Bałkanach oraz w Europie Wschodniej. Mariusz Siwek, Regional Channel Director CEE w regionie Północnym oraz Monica Vitaskova, Regional Channel Director CEE w regionie Południowym, będą odpowiadać bezpośrednio przed Nedzadem Fajickiem.

Jako Dyrektor na region DACH i CEE, Nedzad Fajic będzie przede wszystkim skoncentrowany na dwóch obszarach wzrostu w Europie Wschodniej, rozwijając systemy Infor M3 oraz Infor SyteLine.

Fajic wnosi do nowej funkcji ponad 17-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i zarządzania w branżach IT i telekomunikacyjnej. Przed dołączeniem do firmy Infor w 2011 roku, Nedzad Fajic pełnił funkcję Dyrektora Indirect Channel dla Niemiec, Austrii i Szwajcarii w firmie SAP w Walldorf. Podczas pracy w SAP prowadził za pośrednictwem partnerów sprzedaż systemów firmy. Przed doświadczeniem w SAP, Nedzad zajmował różne stanowiska kierownicze w firmie Siemens oraz Deutsche Telecom.

„W bardzo krótkim czasie Nedzad Fajic potwierdził wagę swoich umiejętności, doświadczenia oraz wiedzy dla firmy Infor,” skomentował Jean-Philippe Pommel, VP Channels na region EMEA, Infor. „W konsekwencji nadzoruje on teraz nowe regiony, aby jeszcze bardziej rozszerzyć naszą działalność partnerską."

O firmie Infor
Infor to trzeci na świecie pod względem wielkości dostawca aplikacji i usług dla przedsiębiorstw, pomagający ponad 70 000 dużych i średnich przedsiębiorstw z różnorodnych branż usprawniać ich operacje biznesowe i stymulować wzrost.
Aby dowiedzieć się więcej o firmie Infor, proszę odwiedzić stronę http://pl.infor.com/

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.