Infor wprowadzi ofertę cloud dla branży urządzeń i maszyn

Poland – October 01, 2012, 04:02 AM

Infor, wiodący dostawca oprogramowania dla biznesu obsługujący ponad 70 tysięcy klientów, poinformował o nowej, opartej na chmurze ofercie swojego pakietu aplikacji dla branży urządzeń i maszyn. Wdrożenie aplikacji Infora w chmurze pomoże firmom zmodernizować ich technologie, zredukować infrastrukturę IT, skrócić czas wdrożeń oraz zmniejszyć całkowity koszt posiadania. Infor będzie korzystał ze sprzętu IBM Power™ w celu stworzenia środowiska prywatnej chmury, dzięki czemu aplikacje firmy będą działały szybciej i bardziej responsywnie.

“Infor stawia sobie za cel pomoc klientom z branży urządzeń i maszyn w zwiększeniu wydajności nie tylko za pomocą aplikacji usprawniających procesy biznesowe, ale również za pośrednictwem technologii pomagającej zredukować budżety dedykowane IT,” powiedział Mark Wright, dyrektor wykonawczy w firmie Infor. „Klienci, którzy zdecydują się na wdrożenie aplikacji firmy Infor w chmurze skorzystają na redukcji kosztów, zwiększonej elastyczności i prostszym procesie modernizacji, a przy tym do ich dyspozycji pozostanie utrzymanie i wsparcie zapewniane przez uznany program firmy Infor – Xtreme Support Program.”

Ponad 5500 klientów z branży urządzeń i maszyn z 60 krajów korzysta z aplikacji firmy Infor. Niezależnie od tego, czy są one wdrożone w siedzibie, czy też w chmurze, aplikacje Infor Equipment pomagają klientom zebrać w jednym miejscu kluczowe informacje dotyczące produkcji, sprzedaży, serwisu, gwarancji, finansów i wynajmu – wszystko za pomocą jednego systemu, który pomaga prowadzić strategiczne, przynoszące zysk działania biznesowe.

Wprowadzenie oferty Infor Equipment w chmurze jest następstwem niedawnej deklaracji firmy do znacznych inwestycji w tej branży. Do inwestycji tych należą między innymi otwarcie dedykowanego centrum innowacji oraz utworzenie Infor CAT Dealer Advisory Council.

O firmie Infor
Infor to trzeci na świecie pod względem wielkości dostawca aplikacji i usług dla przedsiębiorstw, pomagający ponad 70 000 dużych i średnich przedsiębiorstw z różnorodnych branż usprawniać ich operacje biznesowe i stymulować wzrost.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.