Skip to Content

Infor spolupracuje s VMware na rozšíření nabídky otevřených ERP řešení

Czech Republic – November 27, 2012, 09:34 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámila spolupráci se společností VMware, díky které jsou nyní řešení Infor ERP kompatibilní s klíčovými produkty VMware jako například VMware vSphere, VMware vCloud Director a VMware vFabric. Na základě této spolupráce Infor a VMware společně vyvinuli referenční architekturu pro řešení Infor10 ION a Infor LN, které zákazníkům poskytuje podniková ERP řešení v podobě virtuálního systému s integrovaným zabezpečením, řízením výkonnosti a monitoringem.

Virtuální systém je možno implementovat velmi rychle jak na vlastní infrastruktuře tak v cloudu a v kombinaci s otevřenými standardy a open source komponentami VMware vFabric pomáhá zákazníkům redukovat náklady a provozní výdaje a snižovat celkové náklady na vlastnictví.

„Infor neustále pracuje na tom, aby umožnil svým zákazníkům pracovat rychleji a efektivněji prostřednictvím vývoje inovativních aplikací, jež pomáhají zlepšovat podnikové procesy a zároveň snižovat náklady na IT infrastrukturu a zvyšovat flexibilitu,“ řekl Ali Shadman, senior viceprezident divize Business Cloud ve společnosti Infor. „Spolupráce s VMware nám umožňuje nabídnout zákazníkům robustní ekosystém s předními virtualizačními nástroji na trhu a v kombinaci s jedinečným a okamžitě dostupným know-how společností Infor a VMware.“

Kompatibilitou svých aplikací s infrastrukturou VMware nabízí Infor svým zákazníkům řadu výhod virtualizace a cloudu. Výsledkem je větší schopnost konsolidovat IT infrastruktury, efektivnější provoz a nižší náklady. Protože produkty Infor podporují cloudové a on-premise infrastruktury s využitím stejného programovacího kódu k dosažení idetnické funkcionality, je spolupráce s VMware dalším způsobem, jak Infor pomáhá snižovat náklady nasazením škálovatelných, výkonných a spolehlivých řešení.

„Zákazníci Infor mohou využívat své produkty k řízení podnikových operací a ke zvyšování efektivity,“ řekl Parag Patel, viceprezident zodpovědný za globální strategické aliance ve společnosti VMware. „Spoluprací s VMware mohou zákazníci Infor hledající úspory nákladů a rychlejší procesy zvýšit efektivitu své robustní virtualizované infrastruktury.“

O společnosti Infor
Infor je třetí největší poskytovatel podnikových aplikací a služeb, který pomáhá více než 70 000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat jejich podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám v oblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady postavené na rychlosti a inovačních technologiích poskytujících uživatelům bohaté nástroje a nejrůznější způsoby nasazení včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.