Skip to Content

Množství nových produktů, funkcionalit a integračních inovací společnosti Infor se v roce 2013 více než zdvojnásobí

Czech Republic – April 22, 2013, 09:28 AM

Praha – 22. dubna 2013 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru svíce než 70000 zákazníky, dnes na své zákaznické konferenci Inforum 2013 konané ve dnech 22. – 24. dubna v americkém Orlandu oznámila, že v roce 2013 plánuje představit podstatně více produktů, funkcionalit a inovací než za kterýkoliv jiný rok ve své historii. Stále větší množství inovací je důsledkem rostoucích výdajů na výzkum a vývoj a rozšíření vývojových aktivit od doby, co vedení společnosti Infor převzal nový manažerský tým. Za poslední dva roky Infor najal více než 650 nových softwarových vývojářů a designérů.

V letošním roce Infor plánuje uvést téměř 300 nových produktů, včetně Infor 10x a Infor Ming.le, což představuje nárůst o více než 150 % vporovnání spředchozím rokem. Vedle nových produktů plánuje společnost dodat na trh nejméně dvakrát více nových funkcionalit a vylepšení a čtyřikrát více integračních inovací mezi systémy Infor a aplikacemi třetích stran prostřednictvím Infor ION, odlehčené middlewarové platformy.

„Podniky, které chtějí prosperovat vdnešním ekonomickém klimatu, musejí být schopné snadno a rychle se přizpůsobit měnícím se obchodním modelům a prostředím,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel Infor. „Díky tomu, že Infor klade důraz na vývoj, můžeme našim zákazníkům dodávat inovace rychleji prostřednictvím nové generace podnikových aplikací, které podporují podnikové procesy směrem k vyšší produktivitě a ziskovosti.“

O společnosti Infor
Infor zásadně mění způsob sdílení a využívání podnikových informací, a pomáhá tak více než 70000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám voblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady vyznačující se rychlostí a inovativním, uživatelsky zaměřeným designem, který je jednoduchý, přehledný a elegantní. Infor poskytuje flexibilní způsoby nasazení softwaru, které nabízejí nejrůznější možnosti jeho provozování, včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.


Zákazníky společnosti Infor je:

  • 19 z 20 největších leteckých výrobců
  • 12 ze 13 největších firem zhigh-tech průmyslu
  • 10 největších farmaceutických společností
  • 23 z 50 největších amerických nemocnic
  • 43 z 50 největších průmyslových distributorů
  • 26 z 35 největších globálních maloobchodních řetězců
  • 5 z 10 největších pivovarů


Pro více informací kontaktujte:
Tanja Hossfeld
Infor
+49 89 800611-115
tanja.hossfeld@infor.com

Miroslav Fribert
Myr Communication
+420-284 080 266
miroslav@myr.cz

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.