Skip to Content

Thomas Group nasadí Infor LN na svých výrobních lokalitách

Czech Republic – April 29, 2013, 09:28 AM

Praha – 29. dubna 2013 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru svíce než 70000 zákazníky, oznámila, že společnost Thomas Group se sídlem v Německu bude implementovat sadu podnikových aplikací Infor v devíti lokalitách po celém světě. Aplikace zahrnují ERP řešení Infor LN, business intelligence řešení Infor BI pro analýzu finančních dat a konsolidaci a řešení Infor Planner a Infor Scheduler. Integrace jednotlivých řešení bude provedena prostřednictvím platformy Infor ION, která umožní kontinuální tok informací ze všech využívaných aplikací včetně řešení třetích stran. S produkcí více než 6 miliard komponent ročně je Thomas Group největším světovým nezávislým dodavatelem kovových součástí pro odvětví výroby kosmetiky, parfémů a aerosolů.

V posledních několika letech otevřela Thomas Group provozovny mimo Německo, včetně Španělska, USA, Argentiny a Číny. Všechny provozovny pracují se standardizovanými výrobními nástroji, takže společnost může reagovat na měnící se zákaznické požadavky díky flexibilním výrobním kapacitám. Tento provozní princip neměl dříve podporu v předchozím ERP systému, protože každá provozovna pracovala vodděleném systému a reportovala prostřednictvím Excelu. Plány rozvoje společnosti ale vyžadovaly systém, který reflektuje i procesy probíhající mezi provozovnami, od plánování výroby až po nákup výrobního materiálu a řízení zásob, Spomocí poradenské firmy Fraunhofer IML hledala společnost vhodné řešení, které by korespondovalo skomplexními požadavky na výrobu.

„V případě společnosti Infor nás přesvědčilo široké spektrum jejích řešení, schopnost podpory nadnárodních procesů a detailní funkcionality zejména voblasti materiálového hospodářství, rozvrhování a řízení kvality,“ řekl Oliver Schwarz, finanční ředitel společnosti Thomas Group. „Nyní dokážeme velmi rychle simulovat vliv nového zákaznického požadavku na navazující práce. Se společností Infor jsme schopni postarat se o potřeby svých zákazníků ještě lépe a světší přesností a posilovat své postavení na trhu."

Infor Planner a Infor Scheduler umožňují společnosti Thomas Group plánovat do omezených kapacit a lidských zdrojů ve více lokalitách najednou a přitom získávat reálný obrázek o tom, jakého objemu výroby je možné dosáhnout s aktuálním stavem zásob materiálu a výrobní kapacity. Například výrobní zařízení vjedné zemi vyrobí komponenty a nechá je povrchově upravit vjiné zemi – tento proces může být nyní mapován prostřednictvím funkcionality materiálového hospodářství vrámci řešení Infor. Sledovatelnost výrobních dávek vřešení Infor LN umožňuje Thomas Group zlepšovat řízení kvality.

Řešení Infor BI nahradí Excel ve funkci controllingového a reportingového nástroje a pomůže hodnotit výkonnost každého nákladového střediska a získat detailní pohled na hrubé marže až na úroveň výrobků. Řešení Infor ION pak zajišťuje výměnu informací mezi aplikacemi a nastavenými procesními postupy.

„V posledních několika letech Infor značně posílil svou mezinárodní přítomnost. Vpřípadě společnosti Thomas Group se ukázal být konkurenční výhodou fakt, že dokážeme nabídnout svůj software v lokalizovaných verzích a implementovat jej prostřednictvím vlastního týmu na všech požadovaných lokalitách, včetně Argentiny,“ řekl Michael Kemmer, obchodní ředitel společnosti Infor.

O společnosti Thoms Group
Společnost THOMAS GROUP, založena vNěmecku vroce 1963, se postupně stala mezinárodním výrobcem, který dodává speciální povrchově upravené výrobky do farmaceutického, voňavkářského a farmaceutického průmyslu a také výrobcům aerosolů. Se svými téměř 350 zaměstnanci je THOMAS GROUP vedoucím výrobcem kovových součástí.

O společnosti Infor
Infor zásadně mění způsob sdílení a využívání podnikových informací, a pomáhá tak více než 70000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám voblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady vyznačující se rychlostí a inovativním, uživatelsky zaměřeným designem, který je jednoduchý, přehledný a elegantní. Infor poskytuje flexibilní způsoby nasazení softwaru, které nabízejí nejrůznější možnosti jeho provozování, včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.

Zákazníky společnosti Infor je:

  • 19 z 20 největších leteckých výrobců
  • 12 ze 13 největších firem zhigh-tech průmyslu
  • 10 největších farmaceutických společností
  • 23 z 50 největších amerických nemocnic
  • 43 z 50 největších průmyslových distributorů
  • 26 z 35 největších globálních maloobchodních řetězců
  • 5 z 10 největších pivovarů


Pro více informací kontaktujte:
Tanja Hossfeld
Infor
+49 89 800611-115
tanja.hossfeld@infor.com

Miroslav Fribert
Myr Communication
+420-284 080 266
miroslav@myr.cz

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.