Peters Ice Cream volí ERP řešení od Infor

Czech Republic – May 02, 2013, 09:28 AM

Praha – 2. května 2013 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru svíce než 70000 zákazníky, oznámila, že proslulý australský výrobce zmrzliny Peters Ice Cream nasadí kompletní ERP systém od Infor, a to během pouhých sedmi měsíců.

Společnost Peters Ice Cream, která dodává zmrzlinu na trh po značkami Drumstick, Maxibon, Connoisseur a Heaven & Frosty Fruit, potřebovala urychleně změnit svůj původní ERP systém, poté co byla odkoupena investiční firmou Pacific Equity Partners od skupiny Nestlé vsrpnu roku 2012. Po změně majitele společnost Peters nadále fungovala na ERP řešení Nestlé a vedle toho si vyvíjela vlastní samostatný IT systém.

Společnost ale hledala softwarové řešení sbohatší funkcionalitou zaměřenou na specifické potřeby zmrzlinářského odvětví. Proto bylo rozhodnuto o implementaci systému Infor M3 QuickStep for Food and Beverage zaměřeného specificky na nápojářský a potravinářský průmysl.

Novinky

Klíčovým důvodem pro partnerství se společností Infor byla potřeba rychlého nasazení nového softwaru; namísto obvyklých 12 – 18 měsíců firma vyžadovala 7 měsíců. Infor byl schopen vyhovět tomuto požadavku díky vysoké specializaci odvětvového řešení Infor M3 QuickStep for Food and Beverage, které zahrnuje až 70 % předkonfigurovaných specifických procesů umožňující hladkou implementaci. Síť mrazících pultů společnosti Peters je vAustrálii doslova na každém rohu. Stakovýmto objemem výrobků je potřeba mít informace o úrovni zásob a dodávek aktuální a dostupné vreálném čase. Poto bude společnost využívat také řešení Sales Route Management od NCS, partnera společnosti Infor, které bude poskytovat zákaznické informace a přístup knim prostřednictvím mobilního řešení.

Komentář zákazníka
„Po akvizici naší společnosti novým majitelem jsme byli nadále podporováni IT infrastrukturou Nestle, včetně jejich ERP systému. Bylo proto velmi důležité, abychom vytvořili vlastní IT prostředí a nasadili ERP řešení pro podporu naší strategie. Během výběrového řízení společnost Infor demonstrovala schopnost rychle implementovat a zprovoznit celopodnikové ERP řešení, které poskytlo transparentní pohled na naše podnikání.“ Řekl Jobathan Hutchings, IT manažer ve společnosti Peters.

Komentář Infor
„Toto je velká příležitost pro Infor prokázat svou orientaci na rychlost. Kdokoliv umí slíbit implementaci kompletního ERP systému během několika měsíců – ale my to dokážeme splnit. Naše výhoda spočívá v samotném řešení Infor M3 Quickstep, které zahrnuje velké množství přednastavených podnikových procesů pro specifická odvětví, na která se specializujeme jako například na potravinářský a nápojářský průmysl, což poskytuje ideální kompromis konfigurace a rychlé implementace,“ řekl Ian Desbrow, ředitel Infor pro Austrálii a Nový Zéland.

O Peters Ice Cream
Peters je známá australská značka a je největším výrobcem zmrzliny vAustrálii. Od roku 1907 vyrábí, distribuuje a prodává zmrzlinu po celém kontinentu. Peters distribuuje své produkty jak vběžných potravinářských obchodech, tak v občerstveních pod značkami Drumstick, Peters Original, Maxibon, Connoisseur atd.

O společnosti Infor
Infor zásadně mění způsob sdílení a využívání podnikových informací, a pomáhá tak více než 70000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám voblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady vyznačující se rychlostí a inovativním, uživatelsky zaměřeným designem, který je jednoduchý, přehledný a elegantní. Infor poskytuje flexibilní způsoby nasazení softwaru, které nabízejí nejrůznější možnosti jeho provozování, včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.

Zákazníky společnosti Infor je:

  • 19 z 20 největších leteckých výrobců
  • 12 ze 13 největších firem zhigh-tech průmyslu
  • 10 největších farmaceutických společností
  • 23 z 50 největších amerických nemocnic
  • 43 z 50 největších průmyslových distributorů
  • 26 z 35 největších globálních maloobchodních řetězců
  • 5 z 10 největších pivovarů


Pro více informací kontaktujte:
Tanja Hossfeld
Infor
+49 89 800611-115
tanja.hossfeld@infor.com

Miroslav Fribert
Myr Communication
+420-284 080 266
miroslav@myr.cz

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.