Infor bude na pražské konferenci Shared Services & Outsourcing Week prezentovat své HCM řešení

Czech Republic – May 06, 2013, 09:28 AM

Praha – 6. května 2013 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru svíce než 70 000 zákazníky, oznámila, že se jako sponzor zúčastní 13. ročníku konference Shared Services & Outsourcing Week (SSO Week) konaného ve dnech 21. – 24. května 2013 vKongresovém centru vPraze.

SSO Week, který organizuje síť Shared Services & Outsourcing Network (SSON), reprezentuje je jednou z největších a nejprestižnějších světových událostí věnované problematice sdílených služeb a outsourcingu, která letos přivítá na 600 manažerů, IT odborníků a analytiků. Přítomni budou zástupci předních organizací včetně Arla Foods, Bayer CropScience, Credit Suisse, Finnair, Google, IKEA, Lufthansa, Microsoft, Philips International, RBS a Zurich Insurance.

Mezi řečníky nebudou chybět Jean Tomlin, HR Director, a Greg Nugent, Director of Brand, Marketing and Culture, oba z organizačního výboru londýnských Olympijských & Paralympijských her 2012, kteří pracovali na úspěšném zvládnutí olympiády vLondýně vroce 2012.

Dalšími zajímavými osobnostmi budou viceprezidenti a ředitelé HR Shared Services, HR systémů a lidských zdrojů zorganizací jako Home Retail Group, Tetra Pak, Vestas, SELEX Galileo, JTI, American Express, Rolls-Royce, Medtronic, Covidien, Honeywell, Pfizer a NCR, jež poskytnou prezentace věnované profesionálům zoblasti lidských zdrojů. Kompletní seznam řečníků je kdispozici na www.ssoweek.com

Zástupci společnosti Infor budou na konferenci přítomni formou výstavního stánku mezi více než 60 dalšími poskytovateli řešení zcelého světa. Ve výstavních prostorách se budou odehrávat demo prezentace, soutěže a setkání súčastníky konference.

„Infor intenzivně investuje do oblasti řízení lidských zdrojů (HCM), včetně plánování pracovní síly, školení a řízení talentů. Na nedávné zákaznické konferenci Inforum 2013 jsme uvedli nejkomplexnější sadu HCM řešení, která demonstruje naše zaměření na tento trh,“ řekl Tarik Taman, generální manažer divize Human Capital Management ve společnosti Infor. „Pracovní síla je klíčem kúspěchu každé organizace a využívání pokročilých nástrojů vede k produktivnější práci personálu a nakonec také kvyšší efektivitě podnikání a lepším výsledkům.“

„Rozhodli jsme se zúčastnit 13. ročníku SSO Week, protože věříme, že naše inovace přinášejí organizacím rychlou a výraznou návratnost investic, zejména pokud jsou nasazeny ve formě sdílených služeb.“

Program konference nabízí přednášky vhlavní sekci doplněné o sekce, kulaté stoly, workshopy a prohlídky stánků rozdělené podle:

 • Funkce (HR, finance a účetnictví, IT, nákup, provoz)
 • Vyspělosti organizace (úroveň plánování a nasazení, střední úroveň, pokročilá úroveň)
 • Regionu (CEE, Skandinávie, Střední Východ, Čína)
 • Odvětví (BFSI, Cestování & doprava, Utility & energetika, výroba, Technologie & telekomunikace, Retail, Zdravotnictví, Infrastruktura, Media a Automotive)

Během 4denní konference budou také oceněny nejinovativnější organizace za dosažený úspěch vrámci udílení Annual European Shared Services & Outsourcing Excellence Awards.

Celý program je dostupný na www.ssoweek.com

O společnosti Infor
Infor zásadně mění způsob sdílení a využívání podnikových informací, a pomáhá tak více než 70000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám voblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady vyznačující se rychlostí a inovativním, uživatelsky zaměřeným designem, který je jednoduchý, přehledný a elegantní. Infor poskytuje flexibilní způsoby nasazení softwaru, které nabízejí nejrůznější možnosti jeho provozování, včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.

Zákazníky společnosti Infor je:

 • 19 z 20 největších leteckých výrobců
 • 12 ze 13 největších firem zhigh-tech průmyslu
 • 10 největších farmaceutických společností
 • 23 z 50 největších amerických nemocnic
 • 43 z 50 největších průmyslových distributorů
 • 26 z 35 největších globálních maloobchodních řetězců
 • 5 z 10 největších pivovarů


Pro více informací kontaktujte:
Tanja Hossfeld
Infor
+49 89 800611-115
tanja.hossfeld@infor.com

Miroslav Fribert
Myr Communication
+420-284 080 266
miroslav@myr.cz

Filed Under
 • Press Releases
Region
 • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.