Skip to Content

Infor nabízí Digital as a Service prostřednictvím nové divize

Czech Republic – July 12, 2016, 08:47 AM

Infor, přední poskytovatel odvětvově zaměřených podnikových aplikací s elegantním vzhledem a cloudovou funkcionalitou, oznámil H&L Digital, novou divizi, která bude poskytovat ucelená digitální cloudová řešení. H&L Digital společně s existujícím softwarem a platformami Infor umožní nabízet řešení Digital as a Service nabízející nové možnosti, zvýšení obratu, tvorbu jedinečných nabídek a možnost celkově efektivnějšího podnikání. Vedením H&L Digital společnost Infor pověřila Marca Scibelliho, kreativního ředitele Infor.

H&L Digital je rozšířením interní kreativní agentury Hook & Loop, která byla založena v roce 2012 za účelem vytvoření nového uživatelské zkušenosti v rámci softwaru Infor. H&L Digital je divize orientovaná na externí zákazníky, která využívá stejného přístupu k dodávkám jedinečných produktů pro zákazníky zákazníků společnosti Infor.

„Mnoho poradenských firem a designérských agentur prohlašuje, že dokáží pomoci svým klientům s digitální transformací a čelit jejím výzvám, ale protože postrádají klíčovou technologii umožňující zajistit reálnou změnu, projekty u jejich zákazníků často stagnují, neplní očekávání či přímo selhávají,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel společnosti Inor. „Vytvořením H&L Digital dokáže Infor nyní dodávat všechny komponenty uceleného řešení ve formě služby: obsahující odvětvové cloudové aplikace, analytické přehledy postavené na dynamických datech, moderní uživatelské prostředí a propojený dodavatelský řetězec.“

Podnikový přístup Infor k digitální transformaci tvoří následující tři vrstvy:

 • Software a platformy – v centru každého transformačního programu jsou cloudové aplikace, které podporují podnikové procesy včetně ERP, EAM, HCM, a CPQ (configure-price-quote) procesů, a middleware Infor ION k integraci aplikací a dat.
 • Data a analýzy – nad klíčovými aplikacemi je postavena vrstva řízení API, analytické přehledy z Infor Dynamic Science Labs a vysokovýkonné Amazon Web Services (AWS).
 • H&L Digital – úlohou této vrstvy je změnit a zefektivnit způsob podnikového myšlení v propojeném světě a vytvořit nové, informacemi řízené způsoby dodávek produktů, služeb a zákaznické zkušenosti.

“Nástup výkonných digitálních platforem a sítí zažehl významné změny ve způsobu naší práce, komunikace a obchodu,“ řekl Marc Sibelli, kreativní ředitel Infor a vedoucí divize H&L Digital. „H&L Digital pomůže zákazníkům Infor vytvořit nová cloudová řešení, která odliší jejich podnikání a udrží jejich zákazníky v silném digitálním ekosystému.“

Prvky řešení Infor Digital as a Service zahrnují:

 • Strategie – H&L Digital vytvoří digitální strategii pro daný podnik a značku. Proces začíná definicí digitálního ekosystému a identifikací „rychlých přínosů“ k vytvoření prototypu. Vývojový tým spolupracuje s IT týmem zákazníka k identifikaci mezer v aktuální IT architektuře a vytvoření implementační roadmapy.
 • Design – designérský přístup pomáhá H&L Digital se zaměřit na zkušenosti, které podniky chtějí zprostředkovat koncovým uživatelům. Vytvořením elegantního a intuitivního prostředí umožňuje uživatelům dosahovat svých cílů a pracovat lépe. H&L Digital pomáhá změnit způsob, jakým zaměstnanci pracují a kooperují a jakým zákazníci interagují s organizací.
 • Integrace – H&L Digital využívá nejrůznějších produktů a služeb a také existujících technologií, aby podpořila prvky digitálního ekosystému a analyzovala slabá místa k pochopení toho, jaké komponenty jsou potřeba k integraci a jaký vývoj k urychlení projektu.
 • Spuštění – H&L Digital řídí SaaS služby na základě konkrétních technologických řešení a poskytuje služby k jejich dalšímu rozvoji, podpoře a údržbě.

Pro ilustraci, jak může H&L Digital realizovat digitální transformaci, navštivte případovou studii fiktivní letecké společnosti: http://manufacturing.infor.digital/.

O společnosti Infor
Infor vyvíjí elegantně vyhlížející podnikové aplikace s komplexní funkcionalitou a analytickými pohledy na vybraná odvětví, dodávané ve formě cloudových služeb. Se 14 000 zaměstnanci a zákazníky ve více než 200 zemích Infor automatizuje klíčové procesy pro nejrůznější odvětví včetně výroby, velkoobchodní distribuce, maloobchodu, oděvnictví, pohostinství, zdravotnictví a veřejného sektoru. Software Infor pomáhá eliminovat potřebu nákladných dodatečných úprav díky integrovaným specifickým funkcionalitám. Infor implementuje své cloudové aplikace primárně na cloudové platformě Amazon Web Services a open source platformách. Více informací naleznete na cz.infor.com.

Zákazníky Infor je:

 • 18 z 20 největších leteckých výrobců
 • 8 z 10 největších firem z high-tech průmyslu
 • 10 největších farmaceutických společností
 • 20 největších automobilových subdodavatelů
 • 19 z 20 největších průmyslových distributorů
 • 18 z 20 největších globálních maloobchodních řetězců
 • 4 z 5 největších pivovarů
 • 19 z 20 největších globálních bank
 • 10 největších globálních hotelových řetězců
Filed Under
 • Press Releases
Industry
 • Other
Product
 • Other
Region
 • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.