Skip to Content

ATA – RACOON s.r.o. rozšířil své řešení Infor na čtyři nové pobočky

Czech Republic – November 07, 2016, 05:44 AM

Infor, přední poskytovatel odvětvově zaměřených podnikových aplikací s elegantním vzhledem a cloudovou funkcionalitou, oznámil, že společnost
ATA – RACCOON, výrobce automatických karuselových, lineárních a protipožárních dveří, úspěšně rozšířila svůj informační systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) na nové pobočky v souvislosti s fúzí se společností A.T.A. technik. Provoz systému Infor na čtyřech nových lokalitách byl zahájen v září 2016.

ATA – RACCOON využívá informační systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) již od září 2014. Pro zajištění procesu servisu a údržby u svých zákazníků navíc od roku 2015 využívá modul Field Service, který umožňuje efektivnější plánování a monitorování servisních prací. Implementaci informačního systému, stejně jako podporu při procesu fúze realizovala společnosti ITeuro, partner Inforu v České republice a na Slovensku.

Po spojení obou firem došlo k navýšení stávajícího portfolia nabízených výrobků a služeb v oblasti servisních prací, a to nejen na území ČR, ale i v zahraničí, a také k rozšíření o čtyři nové provozní lokality. Projekt rozšíření nového systému proběhl v několika fázích, včetně školení nových uživatelů, simulace procesů, migrace a nájezdu do ostrého provozu. S řešením Infor, které nyní využívají všechny pobočky, očekává ATA – RACCOON s.r.o. efektivnější procesy, významné snížení nákladů a zvýšení kvality služeb poskytovaných zákazníkům.

„Dnes, po dvou letech používání systému můžeme říci, že výběr systému Infor byl dobrým rozhodnutím a stal se úspěšným krokem ke zlepšení budoucnosti naší firmy,“ řekl Tomáš Krátký, ředitel společnosti ATA – RACCOON s.r.o.. „Globální technologie Infor a lokální podpora ITeuro nám významně pomohly i během fúze a v expanzi našich aktivit na další lokality.“

O společnosti ATA – RACCOON s.r.o.
Společnost patří mezi tradiční tuzemské výrobce, který vyrábí automatické, turniketové a lineární dveře. Výrobní sortiment společnosti zahrnuje karuselové dveře, průmyslová vrata, garážová vrata, bezpečnostní vstupy, prosklené hliníkové stěny, protipožární dveře a mříže. Specializuje se na dodávku individuálních řešení vchodů administrativních budov, nákupních center, skladových hal, supermarketů a budov se zvýšeným požadavkem na bezpečnost. Po letošní fúzi byla společnost přejmenována na ATA – RACCOON s.r.o. Více na www.raccoondoors.com.

O společnosti ITeuro
ITeuro je partnerem společnosti Infor na českém a slovenském trhu, který se zaměřuje na implementace a poradenství v oblasti ERP řešení Infor CloudSuite Industrial (SyteLine). ITeuro pomáhá průmyslovým podnikům ze segmentu diskrétní výroby dosahovat jejich obchodních cílů s využitím nástrojů pro pokročilé plánování a rozvrhování výroby, business intelligence a řízení vztahů se zákazníky (CRM). K jejím zákazníkům se řadí Česká zbrojovka, Krnovské opravny a strojírny, ISAN Radiátory a mnoho dalších.

O společnosti Infor
Infor vyvíjí a dodává podnikový software s cloudovou funkcionalitou pro specifická odvětví. S 15 000 zaměstnanci and více než 90 000 zákazníky ve 200 zemích a regionech pomáhá software Infor k obchodnímu růstu. Pro více informací navštivte www.infor.com.

Filed Under
  • Press Releases
Industry
  • Other
Product
  • Other
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.