Skip to Content

Infor podwyższa tegoroczne prognozy zatrudnienia i przeprowadza się do nowej siedziby

Poland – October 12, 2016, 00:00 AM

210 miejsc pracy stworzy w tym roku Infor, jeden z czołowych dostawców aplikacji biznesowych specjalizowanych branżowo, we wrocławskim Center of Excellence. To o 20 proc. więcej niż planowano na ten rok. Łącznie do 2018 roku Infor zatrudni 500 pracowników.

- Mimo tak konkurencyjnego rynku, jakim jest Wrocław, udaje się nam przyciągnąć świetnych, wykształconych, znających języki ludzi. Tak dobre wyniki rekrutacji pozwoliły nam podwyższyć prognozy zatrudnienia na 2016 rok – mówi Artur Sawicki, dyrektor Center of Excellence Infor – Z analiz, które prowadzimy wynika, że kandydatów przyciąga do nas stabilność globalnej firmy, możliwość pracy dla światowych marek, przygoda współtworzenia nowej organizacji.

Infor obsługuje 90 000 klientów z 200 państw, pracując m.in. dla takich marek, jak Ferrari, Christian Louboutin, Pernod Ricard, BAE Systems, Triumph. Stworzone w kwietniu wrocławskie Center of Excellence wspiera klientów i procesy Infor w 18 państwach. Jego pracownicy na co dzień pracują w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, holenderskim, norweskim, duńskim, szwedzkim. I oczywiście polskim.

Komfortowa siedziba
W październiku zespół Center of Excellence Infor przeniósł się do nowej, docelowej siedziby w Quantum Oławska przy ul. Oławskiej 11. Powierzchnia biura to 2 220 m2. Pracownicy mają komfortowe warunki: nowoczesna, przestronna powierzchnia biurowa i socjalna - m.in. ogromna kuchnia sprzyjająca integracji oraz specjalnie zaprojektowana strefa pracy kreatywnej z wygodnymi pufami i sofami. Po przeprowadzce zostanie stworzona również strefa relaksu dla pracowników z dostępnymi dla nich grami. Dużym atutem jest również lokalizacja w Rynku.

Rekrutacja trwa
Poszukiwani są przede wszystkim pracownicy na stanowiska związane z rozwojem oprogramowania i z obsługą przedsiębiorców - programiści, ale również np. pracownicy księgowości. - Infor oferuje możliwość rozpoczęcia kariery w sektorze IT również osobom z wykształceniem innym niż informatyczne. Obok programistów, poszukujemy pracowników z wyksztalceniem ekonomicznym czy finansowym, z doświadczeniem w biznesie, znających języki obce – mówi Ada Kopczyńska, HR Manager Infor – Oferujemy im możliwość pracy przy ciekawych i zróżnicowanych projektach, i szereg benefitów.
Obecnie firma poszukuje pracowników do nowopowstałych zespołów: opracowywania innowacji (które będą wdrażane w oddziałach firmy na całym świecie), konsultacji wdrożeniowych (co wiąże się z pracą w różnych miejscach globu), wsparcia sprzedaży. Z dostępnymi ofertami pracy można zapoznać się pod linkiem.

Intensywne szkolenia
Wrocławskie Centrum realizuje intensywny program szkoleniowy, którym objęty jest każdy nowy pracownik. Większość szkoleń dotyczy nowych technologii: administrowania, rozwijania i obsługi systemów ERP oraz nowoczesnych narzędzi do komunikacji z klientami. Część pracowników dodatkowo szkoli się z obsługi wewnętrznych procesów i systemów firmy Infor. Wybrane zespoły, wymagające najbardziej eksperckiej wiedzy, będą szkolone nawet przez 4 miesiące. Duża część szkoleń odbywa się za granicą – np. w najbliższym czasie kilku pracowników wyjeżdża na 5 tygodniowe szkolenie do Wielkiej Brytanii. Infor nie tylko szkoli, ale i zapewnia pracownikom możliwość pozyskania specjalistycznych certyfikatów – najczęściej jest to certyfikat ITIL.

Zgrany zespół
Zespół firmy Infor to przede wszystkim ludzie młodzi – średnia wieku to 31 lat. Chętnie spotykają się również poza pracą: stworzyli drużynę piłki nożnej oraz 10-osobowy zespół biegaczy. Debiutem tego ostatniego był start w Biegu IT we Wrocławiu we wrześniu br., który ukończyli wszyscy uczestnicy.

O Infor
Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu udostępniane m.in. w technologii cloud. Firma zatrudnia 15 000 pracowników, obsługuje 90 000 klientów w ponad 200 krajach i regionach. Rozwiązania Infor są tworzone z myślą o rozwoju. Więcej informacji na stronie www.infor.com.

Więcej informacji:
Artur Sawicki, Dyrektor Center of Excellence Wrocław Infor, artur.sawicki@infor.com, Aleksandra Stasiak, Omega Communication, 602 115 401, astasiak@communication.pl

Filed Under
  • Press Releases
Industry
  • Other
Product
  • Other
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.