Skip to Content

Infor uvádí na trh mobilní e-commerce aplikaci

Czech Republic – June 11, 2013, 09:28 AM

Infor, prední poskytovatel podnikového aplikacního softwaru s více než 70 000 zákazníky, predstavil Infor e-Commerce Mobile, nový aplikacní doplnek podnikové e-commerce infrastruktury umožnující optimalizaci mobilních procesu. Infor e-Commerce Mobile postavený na nejnovejších mobilních technologiích, vícekanálovém prístupu a možnosti zobrazení v mobilních internetových prohlížecích rozširuje možnosti vyspelých B2B technologií v segmentu retailu. Rešení umožnuje obchodníkum vyrizovat objednávky na mobilních zarízeních v reálném case pri soucasném zajištení uživatelského komfortu.

Aplikace Infor e-Commerce Mobile využívá tzv. Omni prístupu vyvinutého na základe vícekanálových strategií, který zprístupnuje informace v reálném case a to soucasne na všech typech zarízení. Vytvorení širokého prístupu do retailového prostredí umožnuje podnikum oslovovat a reagovat na potreby spotrebitelu efektivnejším a dynamictejším zpusobem. Nabízí prímou komunikaci konkrétní znacky tak, aby nedocházelo ke zkreslení v rámci distribucního kanálu. Retailovým prodejcum umožnuje Infor e-Commerce reagovat na požadavky trhu prostrednictvím rychlejšího prístupu k presným informacím a posilování znacky.

Klíčové funkce

 • Infor e-Commerce Mobile se dokáže adaptovat na styl konkrétních webových stránek s možností tvorby vetšího poctu smysluplných interakcí s koncovým uživatelem. Díky prizpusobení vzhledu a prostredí zákaznických webových stránek získávají spotrebitelé užší vazby na danou znackou s nižší úrovní zkreslení zpusobeného prodejními kanály. Webové aplikace urcené pro telefony a tablety umožnují uživatelum zahájit objednávku na pocítaci a pokracovat aktualizací stejné objednávky z mobilního zarízení kdekoliv jinde.
 • Podniky mají k dispozici data v reálném case a simultánne na více mobilních zarízeních. Uživatelé mohou nyní rídit své procesy od objednávek po uskladnení a vyrízení na pocítaci, chytrých telefonech nebo tabletech doslova z jakékoliv lokality.
 • Retailové firmy mohou zapojit své zákazníky do každé fáze nákupu. Infor e-Commerce Mobile umožnuje tradicním a online obchodníkum ci poskytovatelum spotrebitelských služeb komunikovat se zákazníky v jakékoli fázi nákupu. „Pred-nákupní“ fáze zprístupnuje online komunikaci na sociálních sítích, v aplikacích, inzerátech a v dalších prostredcích online komunikace. Fáze prodeje poskytuje detailní informace o zásobách a možnost hledání ve skladu ci na prodejne s využitím mobilních a online zarízení. „Po-nákupní“ fáze navíc umožnuje zákazníkum sdílet své zkušenosti s nákupem na sociálních sítích.


Komentár spolecnosti Infor
„Spotrebitelé dnes umí iniciovat nákupy více zpusoby než v minulosti. Aby dokázali vyjít vstríc této poptávce, musejí se obchodníci prizpusobit novému paradigmatu dodavatelského retezce,“ ríká Bob McKee, reditel divize spotrebitelského segmentu ve spolecnosti Infor. „Aplikace Infor e-Commerce Mobile poskytuje modernímu distribucnímu retezci nástroj, který celí výzvám spotrebitelského odvetví. Díky spolupráci na více zarízeních v reálném case mohou nyní obchodníci lépe obsluhovat své zákazníky.“

O společnosti Infor
Infor zásadne mení zpusob sdílení a využívání podnikových informací, a pomáhá tak více než 70000 zákazníkum ve 194 zemích zefektivnovat podnikání, rídit obchodní rust a rychle se prizpusobovat zmenám voblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvetvove-specifické aplikace a sady vyznacující se rychlostí a inovativním, uživatelsky zamereným designem, který je jednoduchý, prehledný a elegantní. Infor poskytuje flexibilní zpusoby nasazení softwaru, které nabízejí nejruznejší možnosti jeho provozování, vcetne cloudu, on-premise ci hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.

Zákazníky spolecnosti Infor je:

 • 19 z 20 největších leteckých výrobců
 • 12 ze 13 největších firem zhigh-tech průmyslu
 • 10 největších farmaceutických společností
 • 84 ze 100 automobilových subdodavatelu
 • 23 z 50 největších amerických nemocnic
 • 43 z 50 největších průmyslových distributorů
 • 26 z 35 největších globálních maloobchodních řetězců
 • 5 z 10 největších pivovarů

Pro více informací kontaktujte:


Tanja Hossfeld
Infor
+49 89 800611-115
tanja.hossfeld@infor.com

Miroslav Fribert
Myr Communication
+420-284 080 266
miroslav@myr.cz


Filed Under
 • Press Releases
Region
 • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.