Skip to Content

Infor rozšiřuje svůj manažerský tým pro podporu růstu

Czech Republic – May 27, 2014, 09:00 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámila, že Matt Breslin a Lisa Pope nastupují do pozic senior viceprezident s cílem podpořit růst společnosti v oblastech prodeje technologií a cloudu. Ve svých funkcích budou přímo podřízeni Stephanu Schollovi, prezidentu společnosti Infor, a povedou divize Infor Platform Technologies resp. Infor CloudSuite.

„Investice společnosti Infor do výzkumu a vývoje přinesly v posledních třech letech čtyřnásobně více produktů než v roce 2010 a jsou znát na růstu prodeje, který překračuje růst celého trhu,“ řekl Stephan Scholl, prezident Infor. „Matt Breslin a Lisa Pope jsou ideálními manažery, kteří podpoří náš růst díky detailnímu porozumění specifickým zákaznickým výzvám a nejnovější technologiím jako Infor ION a Infor Ming.le či Infor CloudSuite přinášejícím významné konkurenční výhody.“

Matt Breslin se připojil ke společnosti Infor jako senior viceprezident divize platformních technologií. Ve své roli bude řídit prodej technologického portfolia Infor zahrnující middleware ION, sociální platformu Infor Ming.le a technologie Infor Analytics. Před svým příchodem pracoval jako viceprezident divize Platform and Analytics ve společnosti SAP a předtím jako prezident technologických produktů ve firmě Oracle. Matt Breslin má 17 let zkušeností v softwarovém průmyslu.

Prodej platformních technologií Infor vzrostl v posledních dvou letech o 1 400 %. Dnes má middlewarové řešení Infor ION více než 2 000 zákazníků a platformu Infor Ming.le více než 41 000 uživatelů.

Lisa Pope je ve společnosti Infor zodpovědná za cloudovou divizi. Ve své roli bude řídit prodej cloudových a SaaS produktů a také program UpgradeX, což je snadná a transparentní cesta k upgradování z on-premise aplikací na Infor CloudSuite. Před firmou Infor pracovala jako senior viceprezidentka ve společnosti QAD a předtím jako viceprezidentka strategických zákazníků ve společnosti Oracle. Lisa Pope má 18 let zkušeností v oblasti podnikového softwaru.

V posledním čtvrtletí Infor realizoval více než 65% meziroční růst prodejů SaaS. Od uvedení Infor CloudSuite, první skupiny odvětvově-specifických aplikací dostupných přes cloud Amazon Web Services (AWS) v březnu tohoto roku uvedl Infor na trh odvětvové sady pro automobilový průmysl, letecký a armádní průmysl, a pro odvětví pohostinství.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.