Infor lídrem v oblasti podnikového řízení výkonnosti, podle posledního průzkumu Nucleus Research

Czech Republic – May 12, 2014, 09:00 AM

Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámil, že řešení Infor Dynamic Enterprise Performance Management (d/EPM) se v rámci hodnotové matice za první pololetí 2014 v nejnovějším průzkumu firmy Nucleus Research umístilo v pozici Leader mezi aplikacemi pro řízení podnikové výkonnosti (CPM). Nucleus Research považuje za lídry trhu společnosti, které integrují CPM s business intelligence (BI), konsolidací a dalšími přidanými funkcionalitami. Kromě toho musejí lídři na trhu CPM mít zkušenosti s podporou a zaváděním komplexních a odvětvově-specifických řešení pro řízení výkonnosti.

Platformně nezávislý přístup společnosti Infor k podpoře podnikových dat postavený na přednastavených konektorech a její konkurenceschopná cenová nabídka umožňuje zákazníkům Infor urychlit dosažení přínosů pomocí rychlé a efektivní implementace,“ řekla Nina Sandy, hlavní analytička ve společnosti Nucleus Research. „Infor se zaměřuje na zlepšování uživatelského prostředí a jeho integraci s vlastními aplikacemi. Nucleus navíc hovořil se zákazníky, kteří využívali mobilních aplikací Infor umožňujících zobrazovat a reportovat data na lepší úrovni, než mají konkurenční produkty.“

Report Nucleus si dále všímá toho, jak Infor d/EPM poskytuje organizacím společné datové modely a jednu verzi pravdy, analytickou podporu, reportování, plánování, rozpočtování a forecastování, finanční konsolidaci, rozpočtování na úrovni pracovní síly, strategické řízení a vyhovění předpisům.

Nucleus očekává, že zákazníci řešení pro řízení podnikové výkonnosti od společnosti Infor získají rychlejší výhody z flexibilní implementace díky sofistikovanému uživatelskému prostředí, cloudu a mobilních aplikací,“ dodala Nina Sandy.

Infor d/EPM poskytuje integrovanou sadu aplikací pro řízení finanční výkonnosti, integrované analytické funkcionality a nástroje pro vyhovění předpisům, která poskytuje jednotnou verzi pravdy v reálném čase. Společně s vestavěnou kontextovou obchodní inteligencí pomáhá uživatelům lépe porozumět rizikům, výkonnosti a dopadu rozhodnutí na celou společnost.

Schopnost porozumět tomu, jak změna ovlivní skutečnost ještě dříve, než nastane, je tou výhodou, která podniky odlišuje od konkurence. Infor proto vyvíjí nové technologie a aplikace zajišťující dostupnost dat v reálném čase, kdekoliv a kdykoliv je potřeba, aby obchodní rozhodnutí měla požadované dopady,“ řekl Lee Kilmer, viceprezident produktového a strategického vývoje ve společnosti Infor. „Hodnocení našeho řešení na pozici Leader ještě zvýší naše odhodlání k vývoji důvěryhodných, moderních technologických řešení pro naše zákazníky a partnery, kterým umožní pracovat mnohem efektivněji.“

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.