Skip to Content

Infor pořádá letošní konferenci pro evropské partnery v Barceloně

Czech Republic – February 20, 2014, 04:34 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámila pořádání své výroční konference EMEA Partner Conference v Barceloně, ve dnech 11. a 12. března 2014. Na konferenci budou přítomni Charles Phillips, výkonný ředitel Infor, a Stephan Scholl, prezident Infor. Manažerský tým sítě Infor Partner Network (IPN) propojí více než 300 účastníků konference a představí aktuální novinky a inovace v řešení Infor 10x, Infor Ming.le a Infor ION, vylepšení programu IPN, úspěchy a ocenění ve fiskálním roce 2013, a cíle pro fiskální rok 2014.

Hlavními tématy letošní evropské konference jsou:

  • Rozvoj programu IPN – nové investice, které společnost Infor dala do programu, a na co se těšit do budoucna
  • Infor 10x, nejnovější verze podnikového softwaru – role EMEA partnerů v případě platformy Infor 10x a jak otevřít dveře pro nové zákazníky.
  • Cloudový a hybridní přístup – čím se Infor odlišuje na trhu a role partnerů při prosazování cloudové strategie.
  • Mikro-vertikální strategie – uvedení partnerského programu zaměřeného na mikro-vertikální odvětví, jež umožňuje partnerům vytvořit odvětvově-specifická produktová rozšíření s využitím platformy Infor Mongoose.
  • Sdílení marketingového obsahu – dostupnost platformy pro sdílení obsahu, která pomůže partnerům využívat aktuální marketingové materiály s cílem dosažení jednotného brandu Infor.
  • Implementační akcelerátory – jak nedávno uvedené akcelerátory pro specifická odvětví typu potravinářského průmyslu či výroby zařízení umožňují partnerům vstoupit na nové trhy.
  • Ocenění partnerů – regionální viceprezidenti pro distribuční kanál oficiálně přivítají nové partnery a ocení stávající partnery v oblasti EMEA.

Evropská partnerská konference nám nabízí příležitost k diskusi s partnery z regionu EMEA nejen o partnerské síti Infor, ale také o jejich pohledu na pokračování a vylepšování vzájemných vztahů a využívání strategických výhod,“ řekl Jeff Abbott, senior viceprezident globálních partnerských vztahů ve společnosti Infor. „Účastníci konference získají informace o tom, jak mohou rychleji kontaktovat zákazníky, prezentovat vhodné řešení a prodávat je prostřednictvím pokračujících investic do partnerských iniciativ.“

Další zdroje
Pozn.: pro přístup k online obsahu může být vyžadována registrace

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.