Skip to Content

Infor uvádí dynamické řízení podnikové výkonnosti (d/EPM)

Czech Republic – October 22, 2013, 05:47 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, ohlásila Infor Dynamic Enterprise Perfomance Management (d/EPM), novou generaci analytické platformy, která kombinuje řešení Infor Business Intelligence (BI) a Infor Enterprise Performance Management (EPM) s kontinuálním monitoringem řízení (CCM). Infor d/EPM je integrovaná platforma, která získává podniková aplikační data v reálném čase s využitím řešení Infor ION a Business Vault. Tato produktová sada umožňuje společnosti Infor nabízet účinné nástroje v oblasti řízení podnikové výkonnosti, jako je například integrovaná sociální spolupráce, mobilita, cloud a big data s využitím moderní, elegantní a jednoduché architektury.

Kombinace řešení Infor ION a Business Vault dovoluje integrovat platformu d/EPM a podnikové aplikace téměř v reálném čase. To redukuje komplexnost spojenou s integrací dat z více aplikačních systémů a vytváří integrovanou sadu dat pro analýzy, řízení výkonnosti a existující i budoucí shody s předpisy. Infor d/EPM umožňuje zákazníkům přistupovat k datům z jednoho prostředí a vytvářet jednu verzi informací. Infor d/EPM kombinuje detailní mikro-vertikální podnikový obsah s vizuálně atraktivním uživatelským prostředím.

Platforma Infor d/EPM, která byly vytvořena k přesnějšímu zaměření na potřeby specifických mikro-vertikálních trhů, poskytuje analytické nástroje a řídící panely (dashboardy) personalizované dle odvětví a oblastí podnikových procesů. Spojením strategie, plánování, analytiky a řízení rizik do jedné platformy poskytuje Infor d/EPM transparentní pohled na kritické procesy, od finančních procesů a úrovně prodeje až po výrobní objednávky a řízení kvality.

Infor dobře chápe, že běžní uživatelé potřebují nástroje pro podporu lepšího a rychlejšího rozhodování prostřednictvím zpřístupnění potřebných informací,“ řekl Duncan Angove, prezident společnosti Infor. „S řešením Infor d/EPM kombinujeme funkcionality našich vedoucích CPM a BI aplikací a pomáháme našim zákazníkům lépe řídit Big Data prostřednictvím elegantní a výkonné platformy.“

Další zdroje

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.