Skip to Content

Infor uvádí nejdůležitější verzi řešení Infor M3 za posledních 10 let

Czech Republic – July 18, 2013, 09:00 AM

Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru využívaného více než 70 000 zákazníky, oznámil dostupnost nové verze řešení Infor M3. Infor M3 představuje novou generaci ERP aplikací zaměřených na specifické potřeby klíčových vertikálních odvětví. Nová verze obsahuje více než 500 inovací ušitých na míru konkrétním potřebám odvětví distribuce, výroby, mód ního průmyslu, chemického průmyslu, a potravinářství & nápojářství. Nový implementační balíček navíc umožňuje rychlejší nasazení a to díky možnosti rozšíření klíčových funkcionalit, které lze přidat bez nutnosti instalace nové verze softwaru.

Tato verze je první aplikací Infor ERP, která je součástí nedávno uvedené sady Infor 10x a která tak poskytuje přístup k posledním novinkám společnosti Infor v oblasti sociálních, mobilních, analytických a cloudových technologií. Infor navíc plánuje do Infor M3 začlenit Infor Ming.le™, novou platformu Infor pro sociální spolupráci, vylepšení podnikových procesů a kontextuální analytiku. To uživatelům v budoucnu umožní identifikovat a zaznamenávat podnikové znalosti, vytvářet kontext mezi podnikovými procesy a sledovat novinky, pracovní toky a obsah v reálném čase.

Vylepšení funkcionalit se týká všech oblasti a zahrnuje například sjednocení platebních termínů se zákaznickými objednávkami, zefektivňuje alokaci slev, umožňuje jasnější správu přirážek, snížení cen a výjimek, vylepšuje prevenci nevyřízených objednávek, zjednoduš uje zpracování produktových kitů a vylepšuje možnosti odstranění položky v zadání objednávky.

Využívání finančního rozhraní je nyní snazší, došlo ke zjednodušení u dodavatelských faktur, vylepšení harmonizačních procesů mezi logistikou a hlavní účetní knihou, zálohových plateb u závazků i pohledávek a dynamických úvěrových limitů. Dále došlo ke zlepšení v oblasti analytiky, správy DPH a dalších daní. Oblast řízení zásob má nyní lepší statistiky v oblasti poptávek, byla rozšířena možnost aktualizace položek, byla inovována uživatelem definovaná pravidla pro číslování skupin produktů a skupin s vícenásobnými stavy.

Vedle funkcí pro prodej, finance, řízení skladu a nákupu mohou specifická odvětví využít následující nové možnosti:

Společnosti z módního průmyslu mohou využít řadu vylepšení týkajících se e-commerce platformy, jako je například objednávání do předváděcích místností, prezentace stylu, módní katalogy, sezónní objednávky a vyšší míra variability.

Potravinářské a nápojářské společnosti budou moci lépe sledovat zásoby nápojů v jednotlivých nádržích a míchání produktů, využívat funkce pro plánování extrémně čerstvého zboží, získají lepší podporu mobility skladu, správu doby expirace a skladování zásob, a zlepšení v oblasti stavu produktových skupin a číslování.

Distribuční společnosti využijí nových možností v oblasti řízení dodávek díky efektivnějšímu pohybu zásob mezi lokalitami, korekci odběrů zboží před vydáním odběrných listů, seskupování expedičních balíků na stejné distribuční místo a lepšímu řízení výstupu odběrných listů.

Výrobní společnosti využijí lepší přehled o produktovém životním cyklu, konzistentní cenotvorbu dílů, nové funkce pronájmu zařízení a nové řešení pro skladování záručních dílů.

Komentář Infor

„Nejnovější generace řešení Infor M3 je příkladem naší orientace na inovace, hlubokou odvětvovou funkcionalitu a rychlost podnikání," řekl John Gledhill, globální ředitel divize produktu Infor M3. „Více než 500 inovací řešení Infor M3 verze 13.1 v kombinaci s novým implementačním konceptem znamená, že bez ohledu na to, zda organizace vyrábí a distribuuje oblečení, těstoviny nebo traktory, může okamžitě těžit z funkcí specifických pro svou podnikatelskou činnost. Stěžejní jak pro stávající, tak i pro nové zákazníky je to, že nejnovější verze aplikace má základ infrastruktury, která umožňuje implementaci budoucí funkcionality bez nutnosti velkého upgradu."

„Strategie vývoje produktu Infor je zaměřena na zajištění flexibility, agility a jednoduchosti používání softwaru,“ říká Duncan Angove, prezident společnosti Infor. „Infor M3 je první produkt, který obsahuje naší nejnovější verzi Infor 10x zahrnující uživatelské prostředí HTML5 a novou sociální platformu Infor Ming.le™ – to vše integrováno v rámci ION. Nejnovější verze Infor M3 překonává očekávání zákazníků na to, co dnes může představovat podnikový software."

O společnosti Infor

Infor zásadně mění způsob sdílení a využívání podnikových informací, a pomáhá tak více než 70 000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám v oblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady vyznačující se rychlostí a inovativním, uživatelsky zaměřeným designem, který je jednoduchý, přehledný a elegantní. Infor poskytuje flexibilní způsoby nasazení softwaru, které nabízejí nejrůznější možnosti jeho provozování, včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.

Zákazníky společnosti Infor je:

  • 19 z 20 největších leteckých výrobců
  • 12 ze 13 největších firem z high-tech průmyslu
  • 10 největších farmaceutických společností
  • 84 ze 100 automobilových subdodavatelů
  • 23 z 50 největších amerických nemocnic
  • 43 z 50 největších průmyslových distributorů
  • 26 z 35 největších globálních maloobchodních řetězců
  • 5 z 10 největších pivovarů


Pro více informací kontaktujte:

Tanja Hossfeld
Infor
+49 89 800611-115
tanja.hossfeld@infor.com

Miroslav Fribert
Myr Communication
+420-284 080 266
miroslav@myr.cz

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.