Skip to Content

Jiangsu JiaMeng Electrical Equipment volí Infor pro podporu výroby

Czech Republic – December 02, 2013, 05:09 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, ohlásila, že Jiangsu JiaMeng Electrical Equipment, čínský výrobce kabelážních doplňků, zvolil řešení Infor LN, Infor ION, Infor Ming.le, Infor BI a Infor Motion s cílem efektivního řízení komplexních podnikových aktivit. Firma Jiangsu JiaMeng Electrical Equipment se obrátila na Infor, protože Infor nabízí různá řešení pro podporu současných a budoucích podnikových strategií umožňují dosáhnout specifických výrobních a celopodnikových cílů.

Jako výkonný ERP systém pomůže Infor LN firmě urychlit reakci na požadavky trhu, redukovat náklady a integrovat projektové řízení v celé výrobní síti. Organizace bude mít k dispozici specializované nástroje pro plánování vnitropodnikového a dodavatelského řetězce s cílem vytvořit štíhlé, poptávkou řízené dodavatelské sítě a přizpůsobit řízení prodeje a objednávek individuální zákaznické poptávce. Aplikace Infor LN bude propojena s ostatními systémy v infrastruktuře prostřednictvím Infor ION, middlewarového řešení společnosti Infor.

Součástí implementace je také Infor Ming.le, komplexní platforma pro sociální spolupráci a efektivnější podnikové procesy ve společnosti. Pracovní týmy budou schopné organizovat nejrůznější konverzace na celopodnikové úrovni, sdílet důležité obrazovky, data a přílohy, mít k dispozici relevantní data automaticky zobrazovaná v závislosti na kontextu diskuse. To pomůže zaměstnancům efektivněji spolupracovat v rámci podniku.

„Naše společnost hledala integrované řešení, které by pomohlo zlepšit procesy, obstarávalo řízení nákladů a podporovalo podnikovou strukturu,“ řekl Fan Junfeng, generální ředitel Jiangsu, JiaMeng Electrical Equipment. „Infor byl jediným dodavatelem, který nám dokázal poskytnout obchodní transparentnost a potřebnou podporu. Všechny nové aplikace nám pomohou zvýšit produktivitu a komunikaci v celém podniku.

Kromě toho bude Jiangsu JiaMeng Electrical Equipment schopen poskytnout uživatelům přístup do systémů, k informacím a procesům kdykoliv a odkudkoliv s využitím zabezpečeného prostředí Infor Motion. A řešení Infor BI poskytne finanční a operativní reportování a analýzy, dashboardy, plánování, rozpočtování, forecastování, na rolích postavené analýzy, data mining a funkcionality finanční konsolidace.

„Organizace potřebují převzít kontrolu nad všemi aspekty svých podnikových aktivit, aby zůstaly agilní a efektivní v dnešním neustále se měnícím obchodním prostředí,“ řekl Meng Yongqiangt, obchodní ředitel Infor v Číně. „Výrobní řešení společnosti Infor kompletně podporují všechny produkční procesy pro současnou moderní výrobu – od výroby na zakázku až po opakovanou produkci – a nabízejí nástroje, které rychle reagují na požadavky segmentu průmyslové výroby.“

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.