Skip to Content

Infor podepsal globální rámcovou smlouvu s Kempinski Hotels

Czech Republic – August 06, 2014, 09:00 AM

Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámila, že Kempinski Hotels Europe, nejtradičnější řetězec luxusních hotelů, podepsal novou globální rámcovou smlouvu o nasazení řešení Infor EzRMS, de ‘revenue management’-oplossing van Infor voor de horecabranche die voor dit contract als Software-as-a-Service (SaaS) zal worden ingezet. Hotel Adlon Kempinski in Berlijn, het op drie na grootste hotel van de keten, is het eerste Europese hotel dat van de diensten van Infor gebruik gaat maken. De keten bestaat in totaal uit 73 vijf-sterren hotels, verspreid over 31 landen in Europa, het Midden Oosten, Afrika en Azië.

Prvním evropským hotelem, který bude využívat výhod nového řešení a čtvrtým celkově ze seznamu 73 pětihvězdičkových hotelů ve 31 zemích světa, bude Hotel Adlon Kempinski Berlin. Řešení Infor EzRMS bude provozováno v hostovaném modelu Software-as-a-Service (SaaS) a umožní manažerům hotelů Kempinski optimalizovat a zvyšovat obrat s využitím výkonných predikovacích a optimalizačních nástrojů.

Hlavním cílem nasazení aplikace je lepší pochopení korelace dat mezi obratem a cenami služeb. Po detailním vyhodnocení nabídek se společnost Kempinski rozhodla využít rozšířené funkcionality Infor EzRMS a nástroje Total Revenue Management. Manažeři zodpovědní za obrat získají přínosy z integrovaného nástroje, který umožňuje detailně reportovat, analyzovat data konkurentů, predikovat, dynamicky stanovovat ceny, tvořit rozpočty, řídit kontrakty a podnikovou výkonnost, a sledovat online reputaci. Analýza transakčních dat také poskytne lepší přehled a možnost se lépe rozhodovat. Centrála společnosti Kempinski bude moci využívat regionálního a centrálního pohledu na data včetně jednotlivých složek příjmů, obchodních kanálů, společností, typů pokojů, očekávaných příjmů apod.

I jako nejstarší řetězec luxusních hotelů v Evropě neustále hledáme inovace v oblasti pohostinství, aniž bychom jakkoliv ztráceli tradiční kouzlo naší značky,“ řekl Riko van Santen, viceprezident v Kempinski Hotels. „To je důvod, proč jsme zintenzivnili naše partnerství se společností Infor. Máme stejný pohled na budoucnost pohostinského odvětví a věříme společnosti Infor jako strategickému partnerovi a přednímu dodavateli řešení na globálním trhu.“

Infor EzRMS je součástí Infor CloudSuite HospitalityTMsady odvětvově-specifických cloudových řešení. Tato platforma pomůže manažerům zodpovědným za tvorbu obratu integrovat relevantní informace jako například data o reputaci, kontextovou webovou analýzu a předpovědi počasí. Data z Infor EzRMS jsou navíc využívána v dalších aplikacích Infor, např. v řešení Infor Human Capital Management (HCM) pro efektivnější plánování lidských zdrojů nebo v Infor Dynamic Enterprise Performance Management (d/EPM), jež pomáhá hotelům řídit výkonnost a ziskovost sledováním predikcí, příjmů a nákladů.

Hotel Adlon Kempinski Berlin je bezpochyby jedním z nejuznávanějších hotelů na světě a skutečnou výkladní skříní německého pohostinského odvětví. Skutečnost, že se hotel Adlon rozhodl migrovat na Infor EzRMS jako jeden z prvních hotelů řetězce Kempinski je důkazem našeho lokálního přístupu a strategie dodávat prvotřídní služby a podporu prostřednictvím našich odvětvově-specifických řešení,“ řekl Wolfgang Emperger, viceprezident řešení Infor Hospitality pro oblast EMEA. „Klíčovými faktory pro rozhodnutí zvolit řešení Infor EzRMS byly naše nástroje pro predikci, prověřená schopnost zvyšovat podnikovou výkonnost a nabídka lokálních znalostí a podpory.“

O Kempinski Hotels
Se vznikem v roce 1897 je Kempinski Hotels nejstarším evropským řetězcem luxusních hotelů. Bohatý odkaz v oblasti osobních služeb a dokonalá úroveň pohostinství je doplněno o exkluzivitu a individualitu každého hotelu. Kempinski nyní řídí portfolio 73 pětihvězdičkových hotelů ve 31 zemích a neustále doplňuje nová hotelová zařízení v Evropě, na Středním Východě, v Africe a Asii. Každý z hotelů odráží sílu a úspěch značky Kempinski, aniž by ztratil svou vlastní tradici. Portfolio hotelů zahrnuje historické nemovitosti, hotely velkoměstského stylu, speciální rezorty a prestižní rezidence. Každý z nich má úroveň, kterou hosté očekávají od značky Kempinski, a přitom si zachovává kulturní tradice dané lokality. Kempinski je zakládajícím členem Global Hotel Alliance (GHA), největší globální aliance nezávislých hotelových řetězců, který letos oslaví 10 výročí svého založení.

Filed Under
  • Press Releases
Region
  • EMEA
Let’s Connect

Contact us and we'll have a Business Development Representative contact you within 24 business hours

Infor values your privacy.